Skocz do zawartości

19 lipca - Kazimierz Dolny, szlaki piesze!


Situ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pomysł - polecieć w niedziele na Kazimierz, tylko nie tłuc sie po zamku i baszcie, ani siedziec na rynku, tylko przejść piesze szlaki.

 

Chodzi tu o wąwozy, i punkt widokowy. Kolega ma dobrą mape tych terenów. Wziąć ciuchy na zmiane, i trampki wygodne, i mozna uderzać.

Miejscówka dobra do zostawienia motorów jest obczajona, niedrogo.

 

Potem moznaby jeszcze zaleciec do nałęczowa.

 

Jak ktos bedzie chętny to uderzać na gadulca :biggrin: Ja od siebie mam juz pare osób

 

Dodano: Ustawka byłaby w Górze Kalwarii, w godzinie którą sie ustali jeszcze.

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten teges, jak pogoda znośna będzie i plany weekendowe mi się nie zmienią to przyłączam się do tej wspaniałej niedzielnej wycieczki, którą organizuje niezrównany grający na wszystkim Situ :notworthy: . Będą żałować Ci co nie pojadą, więc proszę uprzejmie się zgłaszać.

Ilość miejsc NIEOGRANICZONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten teges, jak pogoda znośna będzie i plany weekendowe mi się nie zmienią to przyłączam się do tej wspaniałej niedzielnej wycieczki, którą organizuje niezrównany grający na wszystkim Situ :notworthy: . Będą żałować Ci co nie pojadą, więc proszę uprzejmie się zgłaszać.

Ilość miejsc NIEOGRANICZONA

 

Wstepnie zbiórka o 10:00 w Górze Kalwarii na rondzie.

Ciuchy na zmiane i wygodne buciki obowiązkowo, mam juz dobrą mape tych terenów.

 

Szkoda tylko ze odzew taki słaby, jak na razie są 4 maszyny, i moze jeszcze ekipa z Lublina którą staram sie namówić.

 

Mam nadzieje ze jeszcze chętni sie znajdą, bedzie ciekawie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja czuwa :buttrock: :icon_mrgreen:

Chodzic bedziecie ??? A feeeeeeeee :evil:

 

Mógłbyś qrwa pojechać kiedy :icon_exclaim:

Nie tylko truć środowisko widlastą dwójką, ale tez połazić po ładnych terenach i świata zobaczyć :biggrin:

 

Chętnie bym poleciał na Cree, ale praca :banghead: Więc chociaż Ty mógłbsy byc tak miły i sie podłaczyc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Situ, coś mnie swędzą jajka, że pogoda znowu nam plany krzyżuje. Póki co na niedziele zapowiadają opady... Ostatnio to już norma weekend=deszcz....

 

Eee - dzisiaj tez zapowiadali deszcz, rano troche popadało a teraz qrwa upał ze mi kaftofle z piwnicy czwórkami wyłazą....

 

Świerzbią mnie te piesze szlaki, bo bardzo ładnie tam jest, ale jak na razie są 4 motory chętne, z czego jeden sie waha....

Licze na Lublin, tam jakoś bardziej zgrana ekipa..... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze prognozy na jutro b. niepewne to ja sie wypisuje. Sory Situ. Choc moze i ty zrezygnujesz. Wlasnie wrocilem z koncertu, jest pozno, wiec rano jutro zacznie sie dla mnie pewnie kolo poludnia. Jesli pojedziecie to udanej wycieczki, a jesli nie to sprobojemy innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Kazimierza trzeba zabrać buzery, żeby się na rynku za bardzo nie poobijać o tyrystów z Warszawy :icon_evil: W zeszłą niedzielę w Kazimierzu tlenu zaczęło brakować - za dużo luda :icon_mrgreen:

 

A kto tu mówi o rynku?

Chciałem iść na szlaki, tam gdzie buractwo nie łaskawe chodzić :icon_exclaim:

Ale pogoda sie spsuła, więc nic z tego chyba, chociaż jeszcze moze sie przetrze za 2 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...