Skocz do zawartości

ŚLUB 19.09.2009 (Słowackiego)


matysek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Niewiele wolności mi zostało :banghead: więc niektórym prz\ypominam, innych serdecznie zapraszam na nasz ślub 19.09.2009 o godz.16:00 na glinicach>słowackiego a nastepnie na eskorte do domu weselnego.

(miło byłoby gdybyście zrobili alejke przed kosciołem ,lub przynajmniej staneli po 1 stronie i po wujsciu z kosciola zrobili zajebistą przegazówe żeby teściowa ogłuchła i zaniemówiła na jak najdłużej.nie palimy gumy naa terenie kościoła-ale poza nim jak najbardziej mile widziane.

chyba nie musze dodawać o przelewie-bo oczywiste!

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Niewiele wolności mi zostało :banghead: więc niektórym prz\ypominam, innych serdecznie zapraszam na nasz ślub 19.09.2009 o godz.16:00 na glinicach>słowackiego a nastepnie na eskorte do domu weselnego.

(miło byłoby gdybyście zrobili alejke przed kosciołem ,lub przynajmniej staneli po 1 stronie i po wujsciu z kosciola zrobili zajebistą przegazówe żeby teściowa ogłuchła i zaniemówiła na jak najdłużej.nie palimy gumy naa terenie kościoła-ale poza nim jak najbardziej mile widziane.

chyba nie musze dodawać o przelewie-bo oczywiste!

:notworthy:

no to trza byc! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnnnooo jak dla Penego ładna to dla nas pikna :biggrin: Raczej tez zajade bo nigdzie dalej sie nie wybieram w ten weekend. Moze po wszystkim przeprowadzimy jakas zbiorowa degustacje? Czy tradycyjnie kazdy czmychnie do domu i wypije do lustra? :icon_twisted:

 

 

Jeśli się wyrobie to będę. Muszę śmignąć do Nowego Miasta :icon_razz: :biggrin:

 

 

 

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzie że fajnie było żałuje,że nie byłem ale w Kotlinę Kłodzką mnie wywiało. A propozycja Xyla super bardzo mi się podobała, może następnym razem? Kiełbasy dokupić ogień w lesie napalić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!-wreszcie ogarnąłem temat i moge napisaćcoś od siebie.

jako małolat zawsze chciałem coś takiego zrobić lecz chyba nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie myślałem ze az tak to wypali.

nawet niepotrafie opisać zadowolenia mojego,mojej żonki,ludzi bawiących sie na weselu(nawet tych ciotek co zawsze mówiły - ty debilu po co ci to,kup se trumne do tego).kumple którzy zawsze sie bali moto mówili ze na 2 dzień kupują wski i mam ich uczyć jezdzić.ciągle tylko słyszeliśmy ALE TE MOTORY.....!!!

Przed ślubem myślałem -bedzie ich min. 15 a max 40 no i było prawie 40!

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE I WSPANIAŁĄ OPRAWE TEGO WESELA, ZA ODMAWIANIE ZDROWASIEK ZA POGODE,ZA WSPOMNIENIA DO KOŃCA ŻYCIA.-byłem na wielu szpalerkach, lecz inaczej jest robić to dla kogoś a czuć jak to jest robione dla ciebie.

stoodent dzieki za filmik-oglądałem go już ze 100 razy.

oczywiście jak dostane jakiś materiał zdjęciowy to gdzieś go wrzuce i dam cynka.

wielkie dzieki również ludziom od blokady dróg za przemalowanie czerwonego na zielone.

GAME OVER

jak ja mam chęć teraz polatać-ale łańcuch zerwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Filmik - najlepszego mlodej parze :)

 

własnie jak obejrzalem to mi sie przypomiało 2 ale co do parady:

 

1 - brak chetnych doi obstawy skrzyżowań - pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem

2 - panie młody - jak jedzie parada i motorowiec sie żeni to całe miasto nasze i pie**olic korki, czerwone, pobocza chodniki - parada i mlodzi maja zapie**alac i tyle a inni sie bac na drodze - ale to moze bylo wynikem problemu zauwazonego w punkcie 1

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...