Skocz do zawartości

Honda RVT 1000R RC-51


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Panowie....było blisko a nawet bardzo. Mało bym się nie naciął. Częściowo otwarliście mi oczy. Przy zakupie ze stanów miałem mieć wszystkie koszty wraz z przywozem na poziomie 3000-4000zł. Okazało się że jak chciałem podpisać umowę to zrobiło się z tej kwoty 12 000 :eek: Ja się już wyleczyłem z motocykla z USA. Mam dość czuwania i sprawdzania na każdym etapie czy ktoś Cię nie robi w bambuko.

 

Czekam Cierpliwie z kasą w gotowości na nasze Polskie "okazje"

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednik Polski zarabia minimum 3000zł za dokonanie formalności przy sprowadzeniu sprząta z USA. NA motocyklu w roczniku do 2003r to lekka przesada. A gdzie jeszce ok 10000zł opłat wraz z transportem

 

Ja chce kupić motocykl niszowy bo jednoznacznie takim nazwiemy VTR SP2 czy Aprilie RSV1000R

Honda co prawda jest dość droga ale przyzwoitą Aprilie można nabyć już od 16000zł. Sprzedający zdają sobie sprawę iż z takimi motocyklami zwyczajnie będą się bujać jeśli cena nie będzie okazyjna a stan idealny. Dokładnie tak samo będzie ze mną jak będę próbował w przyszłości sprzedać taki wynalazek a zwłaszcza RSV.

 

Zerknijcie na to :

http://www.allegro.pl/item684277350_aprili...an_idealny.html

 

Dzwoniłem dziś - poszła za 17000zł. Czyż nie jest piękna ? Czyż motocykl z 2005roku w tej cenie to nie jest dobry zakup ? Pytam się maniaków Vłek :-)

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...