Skocz do zawartości

Mapy zapłonu Aprilia RSV 1000 Mille '04


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Axona to mial kiedys to urządzonko były "importer generalny" w Krakowie, w 2005 roku jak zmnienialem na map2 to tylko oni w Polandzie dysponowali tym cudem, skasowali mnie na 150 pln ale to chyba byla jakas lewizna bo koles umowil sie ze mna na stacji benzynowej i tam mi to wgrywal. Faktem jest ze polecam wszystkim bo sprzet chodzi o niebo lepiej.Z tego co pamietam ten map2 dedykowany jest pod wydechy racingowe Akrapovic-a ale na moich Laserach tez hulało dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sprawdzałeś ile to ustrojstwo waży? Oryginalnie ze 3 tony, ciekaw jestem ile zyskuje się na masie po wywaleniu bebechów.

 

Ja mam Akrapovic'a karbonowego, on nic nie waży ale za to nie podoba mi się dźwięk. Jest stosunkowo cichy (jak na przelotówkę), ale mało basowy. Wcześniej miałem BlueFlame który gadał pięknym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie sprawdzałeś ile to ustrojstwo waży? Oryginalnie ze 3 tony, ciekaw jestem ile zyskuje się na masie po wywaleniu bebechów.

 

Ja mam Akrapovic'a karbonowego, on nic nie waży ale za to nie podoba mi się dźwięk. Jest stosunkowo cichy (jak na przelotówkę), ale mało basowy. Wcześniej miałem BlueFlame który gadał pięknym basem.

 

 

Spokojnie myślę że ok 7 kg przy dwóch kominach w przypadku RSV. Podają ok 8 kg w przypadku akcesoryjnych kominów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka ja swój ważyłem 9 kg a nawet bym powiedział 9.5. Teraz mam Carbon Can Co. i wydaje mi się że przy orginalnym to ten nic nie waży.

 

Nie wazylem swojego, ale jak go zakladalem mialem wrazenie ze jest ciezszy delikatnie. Mozliwe ze to tylko wrazenie, a waga nie ulegla wiekszej zmianie. Istotniejszy dla mnie jest efekt w postaci niesamowitego brzmienia. Slyszalem akrapovica zalozonego na rsv'ce takiej jak moja i musze przyznac ze chodzi zdecydowanie ciszej i mniej basowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dopóki nie dasz na wagę to wydaje się cięższy.Ja mam porównanie co do brzmienia bo kolega z pracy ma TUONO i ma założone tłumiki Akrapovica i ciszej gada niż mój Carbon Can Co. i słyszałem Blue to też jest głośniejszy i więcej basów niż z Akrapovica.Ja będę chciał kupić Two Brothers Racing ale najpierw zobaczę jaki brzmi i to na Factory do mam zamiar zmienić na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli chodzi o zmianę mapy w modelach od 2004 wzwyż, to najlepiej podjechać do Krakowa, do Bravados. Oni mają rozbudowaną wersję Axona, tzw. Navigator z wieloma mapami do wyboru (pod wydech, filtr, etc).

 

Koszt 200zł - wrażenia nie do opisania :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...