Skocz do zawartości

<<< ZOSTAŃMY RAZEM >>>


CZESIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tego tematu przymusiła mnie myśl o przyjacielach,koleżankach,kolegach,znajomych śmigających na 2oo i proszę czytających o chwile zadumy myślę że warto spotkać się raz jeszcze na trasie a nie dołączyć do BŁĘKITNEGO SZLAKU.


...Nie jezdzij szybciej
niż Twój Anioł Stróż
potrafi Latać...








<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jhoCkWaXW1w&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jhoCkWaXW1w&feature=related</a>
Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

co do tych filmików i rzeczywistości to faktycznie głównie rozbijają się na sportowych maszynach i jednak często z własnej winy, co prawda ja gdybym miał 160 KM w maszynie mimo rozwagi też pewnie od czasu do czasu chciałoby się przydusić bo to jednak frajda i adrenalina jest, a co jeśli własnie wtedy los chciałby to zakończyć, często nie ma co winić nawet kierowców aut że nie zobaczyli w porę motoru który jadąc z prędkością choćby 160 km przybliża się w oszałamiącym tempie i żle może sobie kierowca tą prędkość skalkulować i wypadek gotowy, czasami nawet poprzez zwykły błąd w sztuce który nawet najlepszemu może się przytrafić i nie zauważy jadącego motoru, sam tak miałem tylko że jechałem z prędkością 50 km na godzine i zajechał mi drogę maluchem i bęc go w bok, motor 2 miesiące w reperacji, bo części długo szły, ważne że mi nic się nie stało, niby mała prędkość, ale wystarczy żeby cały przód był do wymiany a czasem żeby spędzić resztę życia na wózku, więc po prostu więcej rozwagi i myślenia za innych bo głupio w ten sposób zrobić sobie i rodzinie tragedie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...