Skocz do zawartości

Włochy Chorwacja pod koniec września


v-strom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko na temat Włoch i Chorwacji właśnie po 20 września czy pogoda w tych rejonach jest ok i czy niema problemu z noclegami myślę tutaj o kempingach-na pewno będą tańsze .Planuje wyjazd do Włoch wzdłuż Adriatyku do miasteczka Ankona i powrót promem do Splitu i wzdłuż wybrzeża do Zadaru , mam zamiar wyrobić się w 7 dni mam nadzieje że czasu wystarczy.

Może ma ktoś jakieś wskazówki lub coś doradzić .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem w tamtym roku w Chorwacji na początku września. Pogoda cały czas słoneczna. Po 30 stopni. Szło się ugotować. W Dubrowniku za nocleg płaciłem 20 euro (namiot + motor). W Primosztenie podobnie.

 

Opiekę zdrowotną masz za darmo ;). Wiem, bo miałem na własnej skórze okazje się przekonać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Chorwacji we wrześniu 2008 roku. Tyle, że ok. 13 września zaczęła wiać bora (wiatr, który zmienia pogodę), zaczęło lać i zaczęła spadać temperatura. Lało na całym wybrzeżu chorwackim (od Dubrownika po Istrię) i lało prawie do granicy węgierskiej. Na przełęczach w Górach Dynarskich widziałem na wyświetlaczu przy autostradzie... +3stopnie Celsjusza.

Mimo, że to południe Europy, o tej porze roku pogoda może gwałtownie się załamać. Zabierz ciepłe i przeciwdeszczowe ubranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku bylem na przelomie sierpnia-wrzesnia (chyba do 10) na poludniu chorwacji. Tydzien po moim powrocie bylo zalamanie pogody i przez prawie 3 tygodnie padalo, wialo i bylo ochlodzenie. Natomiast sam pobyt to temperatury rzedu 25-30 stopni i czyste slonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...