Skocz do zawartości

sx-f 250 (2006)


Rekomendowane odpowiedzi

no chetnie.. pisalem do kilku importerow dotychczas i jeden odpisal ze przy tym kursie euro i funta im sie nie oplaca. pisal ze jak euro bedzie 3,70 to wtedy bedzie mu sie zaczynalo oplacac :D hahaha

niedawno pisalem 2 maile o sprowadzenie to jakos nie sa sklonni odpisywac.

patrzylem na strone sancheza ale tam ciagle pisze ze motory juz wkrotce.

sam bym sprowadzil motorek tutaj z islandii bo wcale drozsze nie sa ale za sprowadzenie bym pewnie zaplacil niezle. wiec nie ma sensu, poza tym tutaj nie ma takiego wyboru jak w pl. ludzie kupuja nowe, jesli nie maja kasy to i tak kupi nowy na kredyt.

 

znasz jakiegos importera zeby sprowadzil moto z niemiec ?? moze znasxz ceny niemieckie ?? oplacalo by sie przejechac do niemiec po motor ?? .... w sumie to nawet haka nie mam a co dopiero przyczepke wiec opcja nie bardzo :D dlatego szukam czegos z dowozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz jakiegos importera zeby sprowadzil moto z niemiec ?? moze znasxz ceny niemieckie ?? oplacalo by sie przejechac do niemiec po motor ?? .... w sumie to nawet haka nie mam a co dopiero przyczepke wiec opcja nie bardzo :D dlatego szukam czegos z dowozem.

 

www.mobile.de poszukaj sobie czegoś odpowiedniego, lepiej poszukać jakiegoś znajomego z samochodem bo wydaje mi się jakiś importer może cie za takie coś nieźle skubnąć

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle ceny sa w niemczech !!!! swietny motorek za 10 kola plus pewnie z 2 kola za dojazd !!! a jak sie okaze na miejscu ze motor jest Gu... warty. wiec nie bardzo widze tego sens. chyba ze ktos jest przejazdem to tak.?

Edytowane przez stuwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...