Skocz do zawartości

Sandomierz-28.06.09:-)


pszczola35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chętnie do Was dołącze jeśli można. Jeśli wszystko wypali to również będę czekał w Górze Kalwarii. Obecność swoją oceniam na 70%. Mniej więcej o której godzinie będziecie przejeżdzać przez Kalwarie ?

 

Ja tam będe juz o 9, bo reszta składu z Garwolina tam sie zjedzie, i Asia z Nadarzyna.

Mysle ze jak wyjadą o 9 z piaseczna to w 15 minut będą w GK.

 

Ja bede czekał na rondzie zaparkowany na chodniczku pod drzewkiem :biggrin:

Wypatruj garwolinską mende na czerwonym VN800, i drugą mendę tez garwolinską na biało zielonym vn800 classic :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak wyjadą o 9 z piaseczna to w 15 minut będą w GK.

 

W 15 minut to na obwodnicy dopiero beda a potem tym jednym pasem do Gory .... :crossy:

Pol godziny najmarniej jak nie wiecej ....

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 15 minut to na obwodnicy dopiero beda a potem tym jednym pasem do Gory .... :crossy:

Pol godziny najmarniej jak nie wiecej ....

 

 

To sie poczeka, posiedzi na zielonej trawce i popierdzi sie w skórzane nachy :biggrin:

Mysle ze rano jest na tyle luźno w tą stronę że sie dość szybko przeleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się podłączył (ostatnio z powodu małego szlifa nie dałem rady) i mam 2 pytania:

1. Jaka jest planowana przelotowa bo ja świeżak jestem i wole nie przeginać z prędkością a nie chciałbym robić za ogon?

2. Czy będzie ktoś jechał konkretnie z Warszawy lub przez Warszawę żeby spotkać się gdzieś po drodze i razem śmignąć do Piaseczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz pasażerki, weź gitare! Zrobim kapele i nazbiromy na browara na rynku w Sandomierzu :biggrin:

 

Oj to chyba byśmy zostali przegonieni z tego rynku:) Ja siem uczem dopieru :bigrazz:

 

 

Chętnie bym się podłączył (ostatnio z powodu małego szlifa nie dałem rady) i mam 2 pytania:

2. Czy będzie ktoś jechał konkretnie z Warszawy lub przez Warszawę żeby spotkać się gdzieś po drodze i razem śmignąć do Piaseczna?

 

Ano ja będę z wawki wyruszał, prawdopodobnie Ursus-->Czerniakowska [być może]--> i Piaseczno - dołącz się gdzieś po drodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba byśmy zostali przegonieni z tego rynku:) Ja siem uczem dopieru :bigrazz:

Ano ja będę z wawki wyruszał, prawdopodobnie Ursus-->Czerniakowska [być może]--> i Piaseczno - dołącz się gdzieś po drodze.

 

Liartez - jesli chodzi o przelotową to szykuje się duża grupa więc koło 90 to będzie optymalna prędkosć.

Choć droga nie będzie zbyt dobra więc czasem bedzie trzeba przyfolgować. Przez Zwoleń i Ożarów jest wąska droga, i niezbyt równa, więc lepiej jechać wolniej..... poza tym esteś free rider, a my nie ścigamy się tylko żeglujemy na wolnych obrotach :biggrin:

 

 

A jakby ktoś sie zagubił i nie znalazł reszty to niech nagina na Góre Kalwarie, ja tam robie pierwszy piknik przed długą drogą i czekam na reszte.

 

BTW - ja gitarke wezme, moze sie przydać :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Krakowie w koncu nie zostaje, czyli w sobote wracam do W-wy.

A jeszcze jakby co bede was lapal gdybym z wami jechal (ale szanse sa raczej marne) - bede do Pszczolki dzwonil.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Jak wszystko będzie zemną git(lekkie przyziębienie) to chętnie się wproszę i będę ruszał z Gagarina Spacerowa Belwederska

 

No to jeśli wszystko wypali do zapraszam ze mną. Będę wyruszał z Ursusa, potem na czerniakowską - na wysokości 29 listopada - i potem zmiana planów - lecę od razu na GK przez Konstancin. Z czerniakowskiej chcę ruszyć koło 8.30-8.45

 

Situ - to rondo w GK to mam nadzieje że jedno jest tzn. skrzyżowanie dróg 50 i 79?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli wszystko wypali do zapraszam ze mną. Będę wyruszał z Ursusa, potem na czerniakowską - na wysokości 29 listopada - i potem zmiana planów - lecę od razu na GK przez Konstancin. Z czerniakowskiej chcę ruszyć koło 8.30-8.45

 

Situ - to rondo w GK to mam nadzieje że jedno jest tzn. skrzyżowanie dróg 50 i 79?

Witaj

To znaczy się chcesz pominąć postój w piasecznie jakiś konkretny powód trasa w sumie ta sama no może przez konstancin bardziej urokliwa

postaram się być o 8 30 na 29 list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

To znaczy się chcesz pominąć postój w piasecznie jakiś konkretny powód trasa w sumie ta sama no może przez konstancin bardziej urokliwa

postaram się być o 8 30 na 29 list.

 

OK. Wyslalem Ci na priv nr tel w razie czego, bo w sumie na 100% nie wiem czy jade - w zaleznosci od pogody, a dodatkowo nie moge sie skontaktowac z osoba z 29 listopoada:). Podeslij mi tel to dam Znac rano jesli zmienia mi sie plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Wyslalem Ci na priv nr tel w razie czego, bo w sumie na 100% nie wiem czy jade - w zaleznosci od pogody, a dodatkowo nie moge sie skontaktowac z osoba z 29 listopoada:). Podeslij mi tel to dam Znac rano jesli zmienia mi sie plany.

 

 

No i po akcji!

Ja odbiłem z Waldkiem z moich stron, polecielismy przez Puławy, Ryki :biggrin: Lubelską żeśmy darli ładnie, a ja z gitarą na plecach :biggrin:

 

Zajebisty wyjazd :icon_exclaim: Gdyby tylko nie ten upał i Tomek co chciał koleżanke cnoty pozbawić to dzien naprawde udany :crossy:

 

Dodano:

Oto fotki z Kazimierza Dolnego, na razie tylko 10 bo taki mam limit dziennego uploadu.

Główna atrakcja - przeprawa promowa z błotnym cross country, aż pszczółce sie morda cieszy :biggrin:

http://www.situ.fotosik.pl/

Edytowane przez Situ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też w domu chociaż troszkę mniej szczęśliwie - po drodze zaliczyłem szlifa po zdrapkach i trochę się poobijałem.

Mimo wszystko wypad oceniam jako udany. Cieszę się że mogłem Was wszystkich poznać :flesje:

 

Situ- byliśmy w Sandomierzu a to co widzę na fotkach to chyba Kazimierz n. Wisłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...