Skocz do zawartości

Sandomierz-28.06.09:-)


pszczola35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Wszystkich chętnych na 1-dniowy wypad do Sandomierza w niedzielę,28.06.09. Spotykamy się na stacji benzynowej w Piasecznie, przy ul. Puławskiej,o godz. 9.00. To spokojna wycieczka. Postaramy się cosik pozwiedzać, przekąsić, a przede wszystkim spotkać się i razem pośmigać. :crossy: :biggrin: Dla niektórych będzie to kolejna zaprawa przed zlocikiem w Zduńskiej Woli. :biggrin:

 

Tak więc kupą mości Panie i Panowie! :biggrin:

 

Sciskam, owad miodopędny

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej bedziecie w Sandomierzu?

Ja bede w sobote w Krakowie zapewne, wiec w niedziele moglbym podskoczyc kolo poludnia do Sandomierza i tam bysmy sie spotkali i wrocilbym z wami.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej bedziecie w Sandomierzu?

Ja bede w sobote w Krakowie zapewne, wiec w niedziele moglbym podskoczyc kolo poludnia do Sandomierza i tam bysmy sie spotkali i wrocilbym z wami.

Witaj,Oscar :icon_biggrin:

Sądzę, że będziemy koło południa ,choć jest jest jeszcze opcja,aby zahaczyć o Bałtów...To rzut beretem, tuż przed Sandomierzem. Tam znajduje się m.in. Park Jurajski:

http://www.juraparkbaltow.pl/index.php?go=dojazd

 

Miło będzie się z Tobą spotkać. :icon_biggrin:

 

Pozdro, owad miodopędny :icon_biggrin:

 

PS. Mój numer tel. 692-415-829

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko - troche mi sie nie widzi kręcić do Piaseczna, bo natłuke kupe km po to by sie potem wrócić.

I tak jedziecie przez Góre Kalwarie, więc ja tam będe stojał na tym rondzie co ostatnio zesmy sie wyhaczyli :biggrin:

 

I jesli załatwie ludzi z Garwolina to tam bedzie dobry punkt, bo to najblizszy most przez wisłe w naszej okolicy :biggrin:

 

BTW - czy przeprawa promem, cross country po błocie i bruku to atrakcje przewidziane na ten wypad czy nie?? :biggrin:

(btw - tak droge popierdolić ze sie po drugiej stronie Wisły znaleźć - tylko Situś to potrafi :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko - troche mi sie nie widzi kręcić do Piaseczna, bo natłuke kupe km po to by sie potem wrócić.

I tak jedziecie przez Góre Kalwarie, więc ja tam będe stojał na tym rondzie co ostatnio zesmy sie wyhaczyli :biggrin:

 

I jesli załatwie ludzi z Garwolina to tam bedzie dobry punkt, bo to najblizszy most przez wisłe w naszej okolicy :biggrin:

 

BTW - czy przeprawa promem, cross country po błocie i bruku to atrakcje przewidziane na ten wypad czy nie?? :biggrin:

(btw - tak droge popierdolić ze sie po drugiej stronie Wisły znaleźć - tylko Situś to potrafi :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółko - troche mi sie nie widzi kręcić do Piaseczna, bo natłuke kupe km po to by sie potem wrócić.

I tak jedziecie przez Góre Kalwarie, więc ja tam będe stojał na tym rondzie co ostatnio zesmy sie wyhaczyli :biggrin:

 

I jesli załatwie ludzi z Garwolina to tam bedzie dobry punkt, bo to najblizszy most przez wisłe w naszej okolicy :biggrin:

 

BTW - czy przeprawa promem, cross country po błocie i bruku to atrakcje przewidziane na ten wypad czy nie?? :biggrin:

(btw - tak droge popierdolić ze sie po drugiej stronie Wisły znaleźć - tylko Situś to potrafi :biggrin: )

Situ, o Tobie myślę oddzielnie...Jasne, ze zgarniemy Ciebie wraz z grupką w Górze Kalwarii. Spotykamy się na rondzie, tak jak poprzednio :biggrin:

Jeśłi chodzi o ten survival....Daj spokój, było fantastycznie!! Banana miałam cały czas na gębie. :biggrin: Tylko ,jak sam widziałeś, przystojniak z pizzerii ratował mnie, na moją,cichą prośbę, zmoczonymi papierowymi ręcznikami.... :icon_razz: :biggrin:

 

BTW: Nie zapomnij o ustnej harmonijce. Nie wymigasz się od zagrania całego utworu. W Kazimierzu- pełne zaskoczenie Twoimi umiejętnościami :icon_biggrin: :clap:

Edytowane przez pszczola35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ, o Tobie myślę oddzielnie...Jasne, ze zgarniemy Ciebie wraz z grupką w Górze Kalwarii. Spotykamy się na rondzie, tak jak poprzednio :biggrin:

Jeśłi chodzi o ten survival....Daj spokój, było fantastycznie!! Banana miałam cały czas na gębie. :biggrin: Tylko ,jak sam widziałeś, przystojniak z pizzerii ratował mnie, na moją,cichą prośbę, zmoczonymi papierowymi ręcznikami.... :icon_razz: :biggrin:

 

BTW: Nie zapomnij o ustnej harmonijce. Nie wymigasz się od zagrania całego utworu. W Kazimierzu- pełne zaskoczenie Twoimi umiejętnościami :icon_biggrin: :clap:

 

 

Moge wziąć harmonijke, ale ja na niej nie umiem grać :biggrin: Dopiero zaczynam.

Ale mam pokrowiec na gitare akustyczną z szelkami ze mozna na plecach wieść motorem - a ze na gitarce gram bezproblemowo i wcale sie tym nie chwale to wezme ze sobą, o ile towarzycho bedzie czuło bluesa :biggrin:

Na akordeon niestety nie mam pokrowca i dopiero sie zaczałem uczyć, to przyspiewki biesiadne będą odchodziły dopiero za rok:(((((((((

 

Ja zaklepuje sie na 100%, mozna jeszcze sie ogłosić na forum z Lublina, moze byłoby paru chętnych, najwtyzej sie spotkamy na miejscu :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby zahaczyć o Bałtów...To rzut beretem, tuż przed Sandomierzem. Tam znajduje się m.in. Park Jurajski:

http://www.juraparkbaltow.pl/index.php?go=dojazd

 

No to sprawdz to czy warto tam jechac, bo na poczatku sierpnia ma tam byc jakis zlot motocyklowy :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda dopisze to ja sie dołączam.

 

Situ - żałuj że nie pojechałeś na Gryfparty bo pogoda była ok - nawet kropli deszczu nie było. A mi jeszcze dzisiaj w uszach dzwoni po koncertach:)

 

Żałuje jak cholera, ale poprzedniego dnia dopadła mnie taka ulewa ze wszystko miałem przemoczone, z butów po szklance wody wylałem.

A jak rano miałem wyjeżdzać to padało, więc moze i bym dojechał ale mokry na zlocie siedzieć to mi sie nie uśmiechało:((((

 

Jeszcze odbijemy, tylko pgooda sie polepszy!

Na niedziele ma być ładna pogoda, więc Sandomierz wypali z wielkim hukiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Situ - żałuj że nie pojechałeś na Gryfparty bo pogoda była ok - nawet kropli deszczu nie było. A mi jeszcze dzisiaj w uszach dzwoni po koncertach:)

 

Nie tylko situ sie wscieka :banghead:

Tez prognozy mowily o opadach deszczu a jeszcze tam zawsze, tradycyjnie leje, wiec .... sobie odpuscilismy :icon_evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to! Nie inaczej, grzecznie czekamy na pogodę ,tfu, tfu...jan-pawian dołączaj :biggrin:

 

Szpoko, jeszcze se jakąś pasażerkę znajdę coby mi sie nie nudziło w drodze:). Może się jakaś da namówić:D.

A pogode zaklinamy i czekamy co będzie. Teraz za oknem nie ciekawie, niech sie wypada żeby na niedziele było ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpoko, jeszcze se jakąś pasażerkę znajdę coby mi sie nie nudziło w drodze:). Może się jakaś da namówić:D.

A pogode zaklinamy i czekamy co będzie. Teraz za oknem nie ciekawie, niech sie wypada żeby na niedziele było ładnie.

 

Nie bierz pasażerki, weź gitare! Zrobim kapele i nazbiromy na browara na rynku w Sandomierzu :biggrin:

 

Na pogodynce nadają słonce na niedziele, wiec wszystko jest na dobrej drodze, byleby tylko motór zapalił to nawet mongolski balet w telewizji mnie nie powstrzyma przed wyjazdem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...