Skocz do zawartości

Przeciwsłoneczna szyba w kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Słonca jeszcze nie widac ale czas chyba sie rozejrzec. Swego czasu poszukiwalem przeciwslonecznej szybki do Nolana 100. Niestety cena katalogowa powalila mnie. Wpadlem (chyba nie ja pierwszy) na pomysl oklejenia oryginalnej szybki folią (cos jak folia do szyb samochodowych). I tu pytanie. Czy ktos z forumowiczów probował okleic oryginalna szybke i jak to zdaje egzamin. Czy istnieje potem mozliwosc powrotu do oryginalu( zdjecie folii). Jak taka szyba zachowuje sie w uzytkowaniu (parowanie ???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie zda to egzaminu

potwierdzam że do pleksy nie szło przykleić takiej foli

co do szyby to zapytaj na Małeckiego tam mają najtańsze Nolany

niewiem jak elementy ale sądzę że skoro mają tanie kaski to części pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Byłem dzis na Małeckiego. Nadałem temat i czekam na meila od goscia. A swoją droga to przejrzałem u nich katalog Louisa. Poczułem się jak bym miał 7 czy 8 lat i oglądał katalog klocków Lego. ;) Ech... szkoda że u nas niema takich Louisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie dobrze czy na pewno chcesz przyciemniana szybe...ja mialem w swoim kasku juz 3 szyby...czarna, pomaranczowa i teraz jezdze w bialej i ta jest najlepsza...nie ma mozliwosci jazdy w ciemnosci w szybie czarnej i zoltej...a niech jeszcze pada deszcz to wtedy trzeba sie zaslonic...jezdze w szybie bialej i gdy trzeba to zakladam pod kask okulary przeciwsloneczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wlasnie info z Małeckiego. Są szybki Clear i Smoke do Nolana 100. Kosztują 100 PLN za sztuke. Jak patrzy się przez Clear to wiem. A jak przez smoke , a wlasciwie jak wyglada to mozna zobaczyc tutaj

http://www.motorcycle-superstore.com/item....601&Division=6#

 

Ogólnie cena jest hmm... jeszcze do przyjecia, ale sprawe zakupu przemysle dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...