Skocz do zawartości

warszawa ustawka:)


gronoszowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto mi powie z kim dzisiaj latalem od swietokrzyskiej do pl zawiszy (polecieliscie dalej w zwirki)?? byla cala grupa ale zapamietalem tylko gixxa z poczatkiem rej WPR i ladnym tyleczkiem tuz nad nia...; )))

 

jakas zorganizowana akcja byla czy co??

A na jakiej podstawie stwierdzasz, ze to ktos z forum?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nie moge, ale w zwiazku z tym: http://forum.motocyklistow.pl/UWAGA-ZNAKOW...LI-t136140.html bede jutro o 22.00 na mc.swietokrzyska i po calej akcji pewnie troche sobie polatamy... ;)

 

szkoda, ze wczoraj sie nie znalezlismy bo na 3 moto dawalismy ostro do pieca... ;)))

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl bialoniebieski gsxr k8, bialoczerwona r6 (07/08) i czarny gsxr k7 z plecaczkiem...

 

hehee.. przerypalismy cala wawe wiec ciezko powiedziec, troche w centrum, troche po wislostradzie, gdzies kolo legii, potem polecieli do piaseczna a mi braklo paliwa wiec dalem spokoj i kolo 22.30/23.00 polecialem do siebie...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl bialoniebieski gsxr k8, bialoczerwona r6 (07/08) i czarny gsxr k7 z plecaczkiem...

 

hehee.. przerypalismy cala wawe wiec ciezko powiedziec, troche w centrum, troche po wislostradzie, gdzies kolo legii, potem polecieli do piaseczna a mi braklo paliwa wiec dalem spokoj i kolo 22.30/23.00 polecialem do siebie...

 

 

a to nie widziałem... ja do ok 23 kręciłem się po cargo i po okolicy a potem dopiero bardziej przelotowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie widziałem... ja do ok 23 kręciłem się po cargo i po okolicy a potem dopiero bardziej przelotowo.

Ja bylem na Cargo w tych godzinach, stalem ze znajomymi i żadnych moto oprócz nas nie było - zadnej r6 nie widzialem (chyba ze smignales sobie tylko wirazowa)...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na czerniakowskiej to moje rejony fajne miejsca do podzidowania tylko w puzniejszych godzinach jak jest mniej puszek, chetnie bym sie przylaczyl do polatania tylko jest jeden maly problem mamna tylnim kole 60 zebow wiedz jak cos to latam mozna powiedziec bardzo przepisowo :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na Cargo w tych godzinach, stalem ze znajomymi i żadnych moto oprócz nas nie było - zadnej r6 nie widzialem (chyba ze smignales sobie tylko wirazowa)...

 

 

praktycznie po wirażowej...ale z 40min stałem ze znajomą ... już za tym głównym parkingiem na prawo tak jak prowadzi do przejscia dla pieszych gdzie stoją słupki , widziałem motorki na tym głównym parkingu ... ... więc to pewnie Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z 40min stałem ze znajomą ...

 

poleciales na cargo wyrywac panienki?? swintuch... :biggrin:

swoja droga strasznie dawno na cargo nie bylem, chyba ostatni raz wtedy jak cyganek przywalil w czyjes moto i potem zaczely sie palic...

 

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie po wirażowej...ale z 40min stałem ze znajomą ... już za tym głównym parkingiem na prawo tak jak prowadzi do przejscia dla pieszych gdzie stoją słupki , widziałem motorki na tym głównym parkingu ... ... więc to pewnie Wy.

Stalismy w 5 moto na glownym. Jeden chlopak sie na SV uczyl gumowac, a jeden gixxem cwiczyl starty na 1/4 mili. Trzeba bylo podjechac i przedstawic kolezanke ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...