Skocz do zawartości

Co sądzicie o moim bzyku - Test


JoVeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy sie tak kur*a czepiacie skuterów , niekazdemu podobaja sie inne maszynki. Trzeba być innym zeby skuter przyrównywać do...

 

ACH TA ZAZDROŚĆ.

 

Po prostu uważam, że trzeba być z deka pierdykniętym, zeby z własnej nie przymuszonej woli jeździć skuterem. Co to za przyjemność, odkręcać manete :?: :?: :?:

 

Po tym co powiedziałem rozpeta sie pewnie burza, ale mi to zwisa.

 

A co do spłuczki: Pozycja kojarzy sie jednoznacznie.

 

Moze i rozpeta ... ale pamietaj ze wraz z toba, bark w bark stoi pare innych osob :twisted: 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co powiedziałem rozpeta sie pewnie burza, ale mi to zwisa.

 

W sumie ja to zaczołem pisząc że siedzi się na nich jak panienka ;) pużniej ktoś napisał o sraczu i tak się potoczyło. Mam tylko tyle do powiedzenia niechciałem ale musiałem wyrazić własne zdanie ;)

 

o czym wy w ogóle mowice! skutery to nie są moto! jedyne do czego się nadają to do jazdy do szkoły i ewentualnie na małe zakupy, ale tez nie mozna przesadzic bo załadowany może nie ruszyć  nie rozumiem po co ktoś kupuje skuter w innym celu. oczywiście rozumiem jeszcze tych którzy jeżdzą na skuterze ze względu na małą moc i ogólną prostotę w obsłudze, jednak ja sam uwazam ze lepiej jest czasem coś pogrzebać w motorze ale za to czerpać później większą przyjemność z jazdy.

 

Te zdania bardzo mi się podobaja chlop ma racje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...