Skocz do zawartości

Kupujacy z zagranicy


deus8989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem w trakcie sprzedazy swojej rm 125, wystawialem na polskich serwisach ale zadna powazna oferta sie nie pojawiala a ze mieszkam tuz przy granicy wystawilem na mobile.de i motoscout'cie( na prawie 30 dni zupelnie darmowe). Zainteresowanie widocznie wzoroslo, ale moje pytanie jest odnosnie czekow zagranicznych otoz 2 osoby oferowaly czek zagraniczny jedna byla z niemiec, 2 z GB. Kiedy napisalem ze w gre wchodzi gotowka przy odbiorze lub przelew na konto kontakt w sumie sie urwal. I teraz czy mial ktos podobna sytuacje, przystal ktos na ta forme platnosci? Dla mnie wydaje sie to podejrzane i wole nie ryzykowac, a moze nie potrzebnie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj wyszukiwarki, na forum był niedawno temat czeków i tego co bank później robi z realizującym je :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zdanie na ten temat mam jednoznaczne, ale myslalem ze ktos forum zgodzil sie na ta fomre platnosci i wszystko bylo ok, lub nadzial sie na takiego oszusta i moglby sie podzieli, przestrzec reszte przed tego typu przekretami, jak nie to dzieki za odpowiedzi ;p

Pozdrawiam!

 

no tak zdanie na ten temat mam jednoznaczne, ale myslalem ze ktos forum zgodzil sie na ta fomre platnosci i wszystko bylo ok, lub nadzial sie na takiego oszusta i moglby sie podzieli, przestrzec reszte przed tego typu przekretami, jak nie to dzieki za odpowiedzi ;p

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...