Skocz do zawartości

CBR1000rr i 800 km jednego dnia


WieslawP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi najbardziej na trasie sie podobało jak wchodziłem na cpn albo inny sklep i czytałem z ust sprzedawcy bo nic do mnie nie docierało, ale najlepsze zawsze było gdy w pierwszym momencie schodziłem ze sprzeta wchodziłem na cpn a swiat nadal uciekał mi przed oczyma :biggrin:

 

na wszytskim sie da pędzić, przypadkiem na forum chorwacja znalazłem dialog dwóch bikerów mozna sie posmiać ..... tak pozytywnie :biggrin:

 

 

joajer

Croentuzjasta

 

 

 

Dołączył: 15 Sep 2007

Posty: 195

Skąd: Zabrze Wysłany: 13-01-2009 20:50 Temat postu:

 

A czym to jedziesz bo ja też jadę i też w czerwcu i też z małżonką, raczej tak ok 20 czerwca ale jak będzie bardzo ciepło to może i troszkę wcześniej. Także myślałem o okolicach Puli, w każdym razie od Rovinja na południe. Myślałem co prawda o Lazurowym ale chyba nie będzie mi się chciało bo za daleko, no i drożej. W drodze tam przez Alpy i Grossglockner, bo w 2008 w czerwcu śnieg mnie z tamtąd przegonił acha, jadę st1100 , na autostradzie nie przekraczam na ogół 150km/h

 

 

Jerzy 22

Turysta

 

 

 

Dołączył: 17 Jun 2007

Posty: 9

Wysłany: 25-01-2009 19:19 Temat postu: chorwacja

 

a ja jade SHL- 125 cm i nie prekraczam 65 km / godz.

do zobaczenia w chorwacji w Opatiji hotel ambasador od 16.06.09

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze sie da, tylko jest maly dylemacik, z tego co pamietam to w tym kraju ktory to lezy nad oceanem to z regoly drogi sa powiedzmy nieco prostsze ( liniowo ) niz w tych po drugiej stronie oceanu :biggrin:

zapraszam do Pennsylwani na PTP<400km>, ladne goreczki i winkielki wyprzedzanie tirow gdzie sie da i brak policji, a kazdy leci srednio 20-25mph powyzej dopuszczalnej :icon_razz:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a swiat nadal uciekał mi przed oczyma :biggrin:

 

 

(...)

 

 

a ja jade SHL- 125 cm i nie prekraczam 65 km / godz.

do zobaczenia w chorwacji w Opatiji hotel ambasador od 16.06.09

:clap:

 

 

 

Uwielbiam to uczucie...,

 

a jeśli chodzi o zimka z SHLki to chyba jakiś nauczyciel..., bo musi mieć naprawdę dużo czasu :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od kierownika , ja na XR wysiadam po 200 km w siodle, mimo ze mam mietkie zawieszenie a i kanpa nie jest deskowata.

 

ja na malagucie strzelilem przez caly dzien 300km po lesie i jakos mi dupa nie odpadla a tam siedzenie deska

 

 

ale ostanio na zlocie w Rykach odparzylem :icon_mrgreen: bo duże słońce było, cienia mało a ja w skórze :banghead: ;s

 

 

polecam trase Puławy Dęblin na pewnym odcinku :bigrazz:

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...