Skocz do zawartości

II ZLOT MOTOCYKLI W GRODZISKU WLKP. 22-23.08.2009


iwanex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w zeszłym roku tak i w tym nasz zlot pokrywa się z Krotoszynem. Jedni wolą większe imprezy drudzy mniejsze. Każdy myślę wybierze się na któryś a jak byłeś już w Krotoszynie to może teraz przyjedziesz do Godziska : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

Informacja organizacyjna ;)

 

W związku z nieoczekiwanym wycofaniem się jednego ze sponsorów jesteśmy zmuszeni podnieść cene wjazdówki z 15 na całe 20 zł. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Przypomnę tylko co obejmuje cena wjazdu:

 

- pole namiotowe

- gastronomia: sobota - kiełbasa z grilla, kaszanka z grilia, grochówka

niedziela - śniadanko - parówka, jajecznica, pieczywo

- znaczek zlotowy

- niespodzianka (dla każdego miły gażdzet)

- zamknięty pilnowany park maszyn pilnowany

 

- no i oczywiście koncerty 4 kapel i impreze przez całą noc

 

Pozdrawiam i zapraszam do Grodziska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć

poniżej, krótki rozkład jazdy muzycznej na zlocie:

 

ok. 16.30 - 18.00

 

Los Grandes Rudeboys

 

ok. 18.30 - 20.30

 

Blues Minus

 

ok. 21 - 23.00

 

Strefa Zero

 

23 - 1.00

 

Whisky River Rock'n Roll Band

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram - na nocleg.

Wypadam z okolic Złotoryi w sobotę z rańca.

Jak rozumiem wstęp 20 zł od osoby, cena obejmuje :

- pole namiotowe

- gastronomia: sobota - kiełbasa z grilla, kaszanka z grilia, grochówka

niedziela - śniadanko - parówka, jajecznica, pieczywo

- znaczek zlotowy

- niespodzianka (dla każdego miły gażdzet)

- zamknięty pilnowany park maszyn pilnowany

 

- no i oczywiście koncerty 4 kapel i impreze przez całą noc

 

Ile maszyn przewidziane jest na zlocie i czy dla każdego znajdzie się wolny skrawek nieba ?

 

 

Tylko teraz tak na plakacie jest napisane:

10 - 13 - przyjazd na miejsce zbiórki - WIGWAM ZDRÓJ - gdzie to jest - czy tam znajduje się pole namiotowe ?

Jak rozumiem do 13 to jest czas na rozłożenie namiotu itd...

Jak tam dojechać będę śmigał najprawdopodobniej od strony Wolsztyna.

 

A właśnie może poradzicie jak najlepiej dojechać ze Złotoryi ?

Na zumi wyznacza mi coś takiego:

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Z%B3oto...sId2=&x=47&y=17

 

Jak radzicie jak najlepiej śmigać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram - na nocleg.

Wypadam z okolic Złotoryi w sobotę z rańca.

Jak rozumiem wstęp 20 zł od osoby, cena obejmuje :

- pole namiotowe

- gastronomia: sobota - kiełbasa z grilla, kaszanka z grilia, grochówka

niedziela - śniadanko - parówka, jajecznica, pieczywo

- znaczek zlotowy

- niespodzianka (dla każdego miły gażdzet)

- zamknięty pilnowany park maszyn pilnowany

 

- no i oczywiście koncerty 4 kapel i impreze przez całą noc

 

Ile maszyn przewidziane jest na zlocie i czy dla każdego znajdzie się wolny skrawek nieba ?

Tylko teraz tak na plakacie jest napisane:

10 - 13 - przyjazd na miejsce zbiórki - WIGWAM ZDRÓJ - gdzie to jest - czy tam znajduje się pole namiotowe ?

Jak rozumiem do 13 to jest czas na rozłożenie namiotu itd...

Jak tam dojechać będę śmigał najprawdopodobniej od strony Wolsztyna.

 

A właśnie może poradzicie jak najlepiej dojechać ze Złotoryi ?

Na zumi wyznacza mi coś takiego:

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Z%B3oto...sId2=&x=47&y=17

 

Jak radzicie jak najlepiej śmigać ?

 

cześć

zadzwoń do mnie nie mam siły już pisać

605 254 638

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlocie.

 

Zlot ten można zaliczyć do bardzo udanych.

Motocykliści dopisali - było ich na prawdę wielu - ilu dokładnie nie powiem - to wiedza tylko organizatorzy i może któryś poda tu statystyki w liczbach.

 

Pogoda na początku była niepewna jednak szybko się wypogodziło.

 

Parada motocykli odbyła się około godziny 14 (przed 14), bardzo ładnie zorganizowana przed paradą jechała policja, wóz strażacki i duża ciężarówka z fajowo głośnym sygnałem, drogi dla parady obstawione były przez policjantów, przed paradą (i w paradzie) jechali młodziki na swoich skuterkach. Policjanci byli wyrozumiali - nie czepiali się do jazdy bez kasków itd. Po dojechaniu do centrum miasta większość motocyklistów pobiegła skosztować darmowego gulaszu piwnego gdyż w miejskim parku odbywała się również imprezka - kolejka była długa ale poszło sprawnie i szybko.

 

Po powrocie na miejsce (wigwam - Zdrój) rozpoczęło się wspólne biesiadowanie oraz różne konkursy np. przeciąganie liny, najgłośniejszy wydech, strzelanie, rzut beczką, najstarszy uczestnik zlotu, uczestnik z najdalszej położonej miejscowości od Zdroju.

 

Cena wjazdu od osoby to 20 zł w tym znajdowało się pole namiotowe, wstęp na wszystkie koncerty (4), kiełbasa i kaszanka z grilla, grochóweczka, naklejka na szybę motocykla, książeczka o Grodzisku oraz znaczek zlotowy. Dla tych którzy zostali na noc około 10 rano czekało śniadanko w postaci paróweczki, kawy i herbaty - jajecznicy niestety nie było.

A propos znaczka - tu totalna porażka - znaczek można sobie przywiesić jedynie w pokoju na firance - był to znaczek typu studniówkowego - wiecie taki duży okrągły z agrafką z tyłu - mógłby być o wiele lepszy taki co by se do kufra, skóry czy sakwy można było doczepić - wiadomo w cenie 20 zł ciężko by chyba było jednak ja osobiście wolałbym dopłacić nawet 5zł żeby mieć porządny znaczek - mam nadzieję, że w przyszłym roku to się poprawi.

 

Ponad to można było sobie zakupić koszulkę zlotową za 25 zł, kubek itd. cen nie wiem bo nie kupowałem.

Kto chciał brać udział w losowaniach mógł zakupić sobie los w cenie 5 zł za sztukę.

W losowaniach do wygrania były np. motorower (bo przecież nie motocykl) ROMET 125, Quadzik o pojemności 100 (chyba), nawigacje, i inne gadżety od sponsorów. O ile się nie mylę rometa wygrał ten sam Pan który wygrał w Łagowie KAWASAKI w tym roku - szczęściarz.

 

Koncerty : wszystkie zespoły dawały radę - tylko ludzie obudzili się zbyt późno. Jedno mi się nie podobało - jak zwykle na tych zlotach ostatnie dwie główne kapele wszystkie piosenki oczywiście po angielsku - wiem wiem grali naprawdę zajefajnie ale ludziska czyście polskiego zapomnieli - żeby nie przygotować się na takie hity jak np. CZERWONY JAK CEGŁA czy WHISKEY - no nie straszna krecha, w ogóle uważam, że większość piosenek powinno być po polsku oczywiście po angielsku te największe hity dla motocyklistów też powinny być.

Po koncertach ostatni wojownicy przez chwilkę koncertowali sobie sami i tu znalazły się wspomniane wyżej hity.

Podsumowując - muzyka super - tylko chłopaki - polski, polski !!!

Fatalne natomiast było nagłośnienie - ale dało rade wytrzymać - ponoć cosik im się spsuło - WYBACZAMY.

 

No i prowadzący - spoko - żadnych zastrzeżeń.

 

Węzeł sanitarny - były to popularne tojki, a bieżącą wodę można było uzyskać pompując nogą pompkę - wówczas z niewielkiego kranika wylatywała woda - no cóż to pozostawia wiele do życzenia - jednak nikt przecież wygód nie obiecywał - a jeden dzionek można się przemęczyć, nikt nie marudził - było ok.

 

Piwko - w cenie 4 zł - więc cena przystępna - smakowało też dobrze - jedyny minus to to, że już o 2.00 nie można było go dostać i "prawdziwi wojownicy" niestety musieli iść spać. Oprócz wspomnianego wcześniej poczęstunku, można było sobie zakupić hamburgera, zapiekankę, szaszłyczka - wszystko w miare przystępnych cenach.

 

I o to chodzi nie zdzierać z ludzi, dać im się pobawić.

 

Podsumowując zlot ten uważam za jeden z lepszych jakie zaliczyłem w tym roku - nie jest to moloch typu Krotoszyn czy bardzo DROGI Łagów - było o wiele bardziej sympatycznie i przyjemnie z pewnością w przyszłym roku też się tam pojawię.

 

Pozdrowienia.

 

http://www.grodziec.org/zloty/naforum.jpg

Edytowane przez szwarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk dla mnie i naszej ekipy było spoko tym bardziej, że jedną flaszę JAsia Wędrowniczka udało się nam wygrać :biggrin:

Znaczek faktycznie jakiś taki z odpustu u proboszcza, ale cała reszta za 20 zeta to REWELACJA !!!

Dla porównania Klasyk Zlotów czyli ŁAGÓW organizowany przez 96MC za 70 zeta był tylko park maszyn i kapele. Zero żarcia, zero znaczka !!! Dlatego pełen szacun dla organizatorów z Grodziska. :clap: :clap: :clap: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Już 2 razy zrezygnowaliśmy z Krotoszyna i przyjechaliśmy do Grodziska za rok będziemy oczywiście ponownie.

Edytowane przez waldas7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...