Skocz do zawartości

Ciagnie sprzeglo.


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam.

 

Mam nasepny problem ;/

Ciagnie mi sprzeglo. Linka jest bardzo naciagnieta. Gdy dodam gazu problem znika lecz na niskich obrotach poprostu ciagnie i gasnie. Musze calu czas przegazowywac ;/

Nie wiem co z tym fantem zrobic

Jak sobie przypominam to zawsze tak bylo. Olej mam 15w40 nawet jak mam 10w40 to problem nie znika. Skrecone jest napewno dobrze.

Silnik to AM6

 

Moze wy bedziecie wiedziec

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gdy ciągneło to zmiana oleju na NOWY motul transoil pomogła. Z reszta każdy inny porzadny 10w40 się nadaje. Może w czasie montażu nie wstawiłeś jakiegoś elementu wysprzęglika jak np. kulka pomiędzy popychacze.

Powiedz jeszcze, czy na klamce czuć opór jaki stawia sprzęgło (czy nie lata luźno) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opor jest mocny az mnie czasem reka boli od wciskania. Kulke wsadzilem. Osatnio zalalem go Motul'em transoil i bylo to samo. Stan okladzin uwazam za doby sprzeglo sie nie slizga nawet jak sie go piluje. Ciagnie jak nalezy. Mysle ze zmienie jeszcze raz en olej i mysle nad ozkreceniem i wyregulowaniem tego na tym koszu. tam jest taka srobkado regulacji. Moze o pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary jakprzy składaniu nie zrobiłeś regulacji na koszu to taki ciutkę błąd :wink: Miałem taki wichajster w RD to za każdym razem przy rozkładaniu sprzęgła robiłem tak, że skręcałem sprężyny, i potem ręką obracałem popychacz aż śrubka znalazła się na miejscu, poprawiałem śrubokrętem coby dobrze leżało i zakręcałem nakrętkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro bedzie rozkrecanie.... 30 minut roboty. Dzieki za pomoc.

 

A i jeszcze jedno, kupilem sobie nowy wydech (Yasuni Cross) gaznik mam 12mm z dysza 85 filtr powietsza orginalny myslicie ze cos powinienem jeszcze zmienic do tego wydechu zeby bylo dobze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak, gaźnik większy, na samym paliwie nie pojedzie, potrzeba jeszcze odpowiednią ilość powietrza

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli z tym ze na samym paliwie nie pojedzie ?

zebym filtr powietrza zminil ?

 

A gaznik juz zalatwilem za male pieniadze 16mm w budowie taki sam jak moj ... :D

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...