Skocz do zawartości

POMOCY


Gość rasta120795
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rasta120795

Witam.Powiedzcie czy opłaca sprowadzać nowego supermoto z niemiec lub angli jakiegoś włocha lub japońca.

Brać 50 czy większe waże 60 kg i jakieś 170cm wzrostu.Czy w polsce kupie jakąś nową sende,DT lub rieju tak do 7-8tyś.Prosze o propozycje jakiś enduro lub supermoto do 8tyś nówke.Prosze o pomoc.

 

 

 

Respekt dla pomocnych i chętnych. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość rasta120795

Pomużcie.Mój starszy dostał nową prace i chcemy kupić jakieś moto.Będzie zarabiał coś ok 5-6tyś i chcieliśmy kupić ogara ale czy nie opłacało by sie kupić sie czegoś markowego.Prosze o propozycje jakiejś Yamahy albo czegoś takiego.Mój kumpel kupił jakiś skuter ma zajebiaszczego buta ale niewiem co to jest a z nim sie widze raz w tygodniu i nie mam czasu zapytać.Ma z tyłu dwa okrądłe światła coś jak aprilia SR50 street.A z przodu światła podobne do Hondy Zoomer.Co to jest?Prosze o propozycje jakiś skuterków t silnikami AM6.A opłaca sie brać keeway X-ray.Czy x-ray wytrzyma tyle co markowy sprzęd taki jak TZR.Prosze pomużcie.A i jeszcze jedno czy w okolicy dzierzgonia-sztumu jak by co jest jakiś serwis.PLIS POMUŻCIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomużcie.Mój starszy dostał nową prace i chcemy kupić jakieś moto.Będzie zarabiał coś ok 5-6tyś i chcieliśmy kupić ogara ale czy nie opłacało by sie kupić sie czegoś markowego.Prosze o propozycje jakiejś Yamahy albo czegoś takiego.Mój kumpel kupił jakiś skuter ma zajebiaszczego buta ale niewiem co to jest a z nim sie widze raz w tygodniu i nie mam czasu zapytać.Ma z tyłu dwa okrądłe światła coś jak aprilia SR50 street.A z przodu światła podobne do Hondy Zoomer.Co to jest?Prosze o propozycje jakiś skuterków t silnikami AM6.A opłaca sie brać keeway X-ray.Czy x-ray wytrzyma tyle co markowy sprzęd taki jak TZR.Prosze pomużcie.A i jeszcze jedno czy w okolicy dzierzgonia-sztumu jak by co jest jakiś serwis.PLIS POMUŻCIE

Po pierwsze, nie stary tylko kochany tatko, skoro chce Ci kupić jednoślad.

Po drugie, pomUżcie nie świadczy o Tobie zbyt dobrze.

Po trzecie, forum nie należy do podawania wszystkiego na tacy! Jeśli nie potrafisz nawet sprawdzić na jakim moto jeździ Twój kolega to nie oczekuj od Nas że Ci w czymkolwiek pomożemy.

 

edit:

w Kwidzynie na Grunwaldzkiej jest serwis skuterów (nazwy nie pamiętam...) w którym pracuje ogólnie szanowany Leszek Sodoma z Prabut. Naprawi Ci zarówno najnowsze moto HiTech jak i 20-to letniego Ogara.

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

No dobra to podajcie jakieś propozycje skuterków no i co sądzicie o X-ray dobry jest i jeszcze znalazłem rieju 50 supermoto i pr 50 co i nich sądzicie

 

 

No dobra to podajcie jakieś propozycje skuterków no i co sądzicie o X-ray dobry jest i jeszcze znalazłem rieju 50 supermoto i pr 50 co i nich sądzicie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz wybierać między keewayem a rieju to bierz rieju. z tego prostego powodu, że keeway to chiny a rieju - hiszpania. temat ma już 3 tygodnie więc miałes czas żeby poszukać w internecie czegoś co Cie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...