Skocz do zawartości

Prawo jazdy od 24 lat prawda czy fałsz


Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko pisze co mi mowil instruktor a co do kladow to pojazd samochodo-podobny cztero kolowy i takie tam bzdety no ja tylko pisze co uslyszalem ale skoro bzdury to sorrka a instruktora strzele w pape ;) :P nie no żart taki :icon_mrgreen:

 

Dobrze Ci poradzono abyś jak najszybciej zmienił ośrodek szkoleniowy bo na razie zapłaciłeś sporo kasy bandzie oszustów i naciągaczy.

Człowiek nazwany przez Ciebie instruktorem może najwyżej zamiatać plac manewrowy bo jeżeli on uczy adeptów jazdy i przepisów to trzeba będzie zmienić ojczyznę.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny temat ^^ każdy coś gdzieś słyszał... ale nic konkretnego... ja przeglądałem ten projekt ale nie ma konkretnie podanej daty wprowadzenia więc po co takie smuty walić ;o. Ja się tak spieszyłem żeby się na prawko zapisać bo PODOBNO miało wchodzić z rokiem 2009... no i co? i nic... jak wejdzie to wejdzie nie ma co siać zbędnej paniki... teraz to mi się łatwo mówi bo już plastik w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci poradzono abyś jak najszybciej zmienił ośrodek szkoleniowy..

Człowiek nazwany przez Ciebie instruktorem może najwyżej zamiatać plac manewrowy bo jeżeli on uczy adeptów jazdy i przepisów to trzeba będzie zmienić ojczyznę.

 

i chyba trzeba bedzie zmienic ośrodek szkoleniowy bo nie dosc co mitu piszecie o zminie to mało tego wczoraj piersze godziny miałem a tu co? już zdążył mnie ch.. piepszony wkur.... ;[ jak maja tak wygladać dalsze godziny to chyba pojde se od nich

 

świetny temat ^^ każdy coś gdzieś słyszał... ale nic konkretnego... ja przeglądałem ten projekt ale nie ma konkretnie podanej daty wprowadzenia więc po co takie smuty walić ;o. Ja się tak spieszyłem żeby się na prawko zapisać bo PODOBNO miało wchodzić z rokiem 2009... no i co? i nic... jak wejdzie to wejdzie nie ma co siać zbędnej paniki... teraz to mi się łatwo mówi bo już plastik w kieszeni :D

 

dlatego poszedłem na kurs :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie bede cieszyl jak ten przepis wejdzie :) przynajmniej bedzie bat na malotaow na 50 ccm i moze troszke wiecej beda potrafic jak beda musieli pokoleji sie uczyc jazdy :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...