Skocz do zawartości

Babozlot 26-28 czerwca


zosia_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawialem z Asia mowila,ze troche frekwencja nie tegooo,,,ale to ponoc piata kolumna dzialajaca od przed wojny zadzialala!!!!!!

 

Nastepnym razem trzeba bedzie sie za kobitke przebrac i zwyczajnie tam byc!!!!

 

chyba sie nie kapna ja jedna lub dwie, nogi beda mialy kosmate!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No własnie pozalewało i to niezle :(

Dojechały tylko te, które zdążyły w piatek do 22. Potem nie tylko Kłodzko ale i wszystkie alternatywne drogi były zalane, policja zawracała. Trzy dziewczyny musiały przenocować na stacji CPN nad Kłodzkiem i dojechały dopiero rano, kiedy woda opadła. W sobotę po południu znowu policja pozamykała wszystko bo spodziewano się następnej wysokiej fali. Na szczęście nie przyszła.

 

Miało nas byc na tym pierwszym Motosabacie niecałe trzydzieści a było... 12 :notworthy:

I to naprawdę twardzielki :lalag:

 

W pewnym sensie niezswiadome szalejących opodał żywiołów bawiłyśmy się niezle, momentami bez prądu, tylko przy świetle błyskawic i huku wody lejącej się z nieba.

 

Obraz zniszczeń jaki zobaczyłyśmy wracając w niedzielę... między Kletnem a Żelaznem i potem częściowo w Kłodzku.... Bardzo przygnębiające :( Żal mi tych ludzi, wielu w kilka godzin straciło wszystko :(

 

Termin następnego Motosabatu już ustalony :) Tydzień przed Łagowem :)

Warto, bo mimo tylu przeciwności atmosfera była wyjątkowa :) Nie mogłyśmy niestety zrobić zaplanowanych trasek ale bawiłyśmy się świetnie a atrakcji nie brakowało :)

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, dzieki Aśka za wszystko.

Bardzo mi się podobało i nawet zerwany pas napędowy w Harleyu ani nocleg na stacji nie popsuł mi humoru(noc spędziłyśmy w samochodzie Kółki)

nam tam było wesoło :biggrin: , i dzieki dziewczyny za starania, aby nas jakoś przetransportować do Kletna.

Rano miałyśmy małe przeprawy przez wielką wodę, ale mój kochany Draguś jak zwykle mnie nie zawiódł i dowiózł mnie na miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...