Skocz do zawartości

Mój simak!


Enduras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z wami można gadać ale nie o motorach.... Wy macie kretki we łbie i tyle na ten temat (nie mówie do wszystkich ale do wybranych) Nie sądzicie ża najważniejsze jest to że mi się podoba?? wkońcu robiłęm go dla siebie, no ale sprzedaje go bo chce MTXsa, szkoda że skanera nie mam bo bym wam pokazał jak wyglądał jak go kupiłem.A wkońcu Swoje ten Simson przeżył na początku w Klubie motocrossowym jeździł (SKS Kicin niestety jusz klubu nie ma od 2 lat ;) ) a potem kupił go taki Bambus co tylko katowal i katował aż Ja go nie kupiłem za ciężkie pieniądze i równie ciężke w niego włożyłem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Ty tez przystopoj, juz i tak w tym topicku jest totalna masakra i piaskownica,, To bylo do mnie.......... :? :?: :?: :?:

 

Pozdro 600!!!!!!!! ;) ;) :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZECIE JUZ TU NIC NIE PISAC ... TOPIC WYCZERPANY, RESZTA WYPOWIEDZI TO TYLKO LAMERSKIE NABIJANIE SOBIE POSTOW, pax

Taką etykietkę możnaby dać już 1 stronę wcześniej, cała ta dyskusja to dendne nabijanie się (i postów)

[center:39a88d1ea6]KONIEC[/center:39a88d1ea6]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wami można gadać ale nie o motorach.... Wy macie kretki we łbie i tyle na ten temat (nie mówie do wszystkich ale do wybranych) Nie sądzicie ża najważniejsze jest to że mi się podoba?? wkońcu robiłęm go dla siebie, no ale sprzedaje go bo chce MTXsa, szkoda że skanera nie mam bo bym wam pokazał jak wyglądał jak go kupiłem.A wkońcu Swoje ten Simson przeżył na początku w Klubie motocrossowym jeździł (SKS Kicin niestety jusz klubu nie ma od 2 lat ;)    ) a potem kupił go taki Bambus co tylko katowal i katował aż Ja go nie kupiłem za ciężkie pieniądze i równie ciężke w niego włożyłem......

 

 

ALE 2300?????? Ty wiesz ile to jest kasy??? kogos musiałoby pojebac zeby kupic takiego szrota :!: :!: :!:

 

 

tak BTW to go na allegro nie widzialem, zdjeli ci aukcje jako niepowazna czy co?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szrota?? Oj Synek lekko przesadziłeś co jak co ale nikt mi jeszcze nie powiedział że mój simek to szrot, szrot to może ten twój ale napewno nie mój jeździłeś tym?? wiesz jak chodzi NIE no własnie!!

Wiem ile jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...