Skocz do zawartości

Yamaha R1 2003 top speed


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzalem swoja i poleciala 272 km/h. Przyznam szczerze ze troche sie zdziwilem i w pewnym sensie rozczarowalem poniewaz spodziewalem sie zobaczyc na liczniku 299 km/h. Dane technczne podaja max 280 km/h i zastanawiam sie czy ta predkosc to "radarowa" czy "licznikowa". Ile wam polecialy erłany z tego rocznika licznikowo. Jesli osiagneliscie granice 300km/h to co moze byc nie tak z moja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem swoja i poleciala 272 km/h. Przyznam szczerze ze troche sie zdziwilem i w pewnym sensie rozczarowalem poniewaz spodziewalem sie zobaczyc na liczniku 299 km/h. Dane technczne podaja max 280 km/h i zastanawiam sie czy ta predkosc to "radarowa" czy "licznikowa". Ile wam polecialy erłany z tego rocznika licznikowo. Jesli osiagneliscie granice 300km/h to co moze byc nie tak z moja?

 

Gratulacje!

 

P.S.

W Łodzi wybudowali tor?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jer - a co, cyferki działają na morale? :icon_mrgreen:

 

 

Taaa, morale odrazu :P To mial byc taki test nowego nabytku :) Bylem ciekaw ile poleci i sie zdziwilem. I teraz nie wiem czy wszystko w normie ze szpejem, czy trzeba zaczac szukac przyczyny. Nie cierpie jezdzic motocyklem u ktorego podejzewam, ze cos jest z nim nie tak. Co prawda od zawsze gaznikowce byly ciut "mocniejsze" od "wtryskowcow", ale to by nie tlumaczylo az takiej roznicy miedzy pierwszymi erłanami "ktore 300 robily bez problemu" a moim rocznikiem.

 

To co? Odpowie mi ktos czy to cale gadanie o tym jaki to v max wszyscy robili to tylko tak na pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...