Skocz do zawartości

Mandaty z zagranicy


Rekomendowane odpowiedzi

..... po malej konwersacji i kontakcie z bazą ..... oraz częsciowej zaplacie puścili mnie dalej ......

Widzisz, niemieccy policjanci są bardziej wyrozumiali niż Polscy. Gdyby odwrócić sytuację to niemiec by z naszego kraju nie wyjechał, póki by całej kasy nie wyłożył.

 

A powiesz nam ile Ci tam euro wklepali?

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jechałem samochodem szwagra przez niemcy i pstryknęło mi fotkę, jak długo się czeka na wywołanie? Pismo pewnie przyjdzie do szwagra, jak można uniknąć płacenia bądź co on ma zrobić skoro to nie on prowadził? Ma obowiązek wskazania kierującego, czy poprostu opłacić i się nie bawić w kombinowanie bo i tak się nie upiecze?

P.S na 60 jechałem 100.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na 6 fot żadna nie przyszła tyle, że nigdy nie przeginałem więcej jak 20 km/h. Moze nie przyjść jeśli było to poza terenem zabudowanym a jeśli w terenie to w ich oczach jesteś potencjalnym mordercą jeśli jechałeś o 40 za dużo.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem samochodem szwagra przez niemcy...Pismo pewnie przyjdzie do szwagra, jak można uniknąć płacenia bądź co on ma zrobić skoro to nie on prowadził? Ma obowiązek wskazania kierującego, czy poprostu opłacić i się nie bawić w kombinowanie bo i tak się nie upiecze?

P.S na 60 jechałem 100.

 

Przyjdzie pismo, ze szwagier ma sie ustosunkowac do zarzutu. Jezeli na focie szwagiern siedzi obok, to zleje to cieplym moczem, pojdzie sam na policje polozy fote, zezna, ze przeciwko najblizszej rodzinie zeznawac nie musi i sprawa jest praktycznie zamknieta, no chyba, ze policja bedzie robic dochodzenie i porownywac - szukac sprawcy :icon_mrgreen:

 

Zachowaj zimna krew, w tym przypadku powinno rozejsc sie po kosciach, jak bedziesz rozmawial ze szwagrem to poinformuj go co najwyzej, ze ma prawo odmowic skladania zeznan / zeznawac przeciwko najblizszej rodzinie, [ notabene na to samo prawo ( jedynie inny §§ / artykul ) powoluje sie w PL ]o moze tego nie wiedziec.

 

Tu masz podstawe prawna

 

http://dejure.org/gesetze/StPO/52.html

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięku Ks, szwagier w tym momencie spał i miał rozłożony fotel, więc go pewnie nie będzie na zdjęciu.

 

To tez mu nic nie grozi, tym lepiej dla niego.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...