Skocz do zawartości

sprzedaż motoyckla Ukraincowi


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy sprzedaż motocykla obywatelowi Ukrainy czymś się różni od sprzedaży motocykla obywatelowi Polski? Umowa kupna sprzedazy po Polsku, zgłoszenie do skarbówki? wyrejestrowanie? jak to dalej? pchać się w to w ogóle czy odpuścić? Pytam bo to raczej pilna sprawa.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli posiadasz jakiś pojazd a z jakiegoś powodu nie mozesz/niechcesz z niego korzystać ale niechcesz też go sprzedać to wtedy robisz numer ze sprzedażą za granice. Tutaj stwierdzają że sprzęt wyjechał i pod polskie OC nie podlega.

Powrót na drogi będzie sie wiązał z :

- posiadaniem dokumentów rejestracyjnych z kraju z któego zostanie "sprowadzony" , jeżeli spżedaż istniała na papierze no to kwitów do powtórnej rejestracji nie masz

- jezeli zwolniłes sie z OC w ubezpieczalni ale nie poszedłeś do WK to czeka cie potyczką z funduszem gwarancyjnym ktora zostanie ci wytoczona w związku z niepłaceniem składek OC (kary jakie trzeba zapącic starczają na wiele lat OC) zaraz przy pierwszej próbie ubezpieczenia pojazdu

 

W związku z powyższymi wymyslenie umowy z ukraincem jest sposobem działąjącym w jedną stronę.

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, ciekawych rzeczy się można dowiedzieć :)

ale nie nie :) faktyczniez adzwonił facet, mówił wmiarę po Polsku ze wschodnim akcentem i niby chce kupić... tak sobie myślę, że za durną XTZ to mnie nie będą chcieli zabić, prawda? prawda?! :D

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, ciekawych rzeczy się można dowiedzieć :)

ale nie nie :) faktyczniez adzwonił facet, mówił wmiarę po Polsku ze wschodnim akcentem i niby chce kupić... tak sobie myślę, że za durną XTZ to mnie nie będą chcieli zabić, prawda? prawda?! :D

 

 

A wiadmomo co im do głowy strzeli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadmomo co im do głowy strzeli :D

Weź mnie nie strasz bo jeszcze mu powiem, że już nie jest na sprzedaż i się schowam razem z Tereską w jakiejś szopie... co brzmi nawet nawet... ale ja wolę ją na spacer już zabierać ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj przyjąć zapłate w PLN bo te ichnie wróble , chrywny i dolce to różne mogą być.

Poza tym to ci ukraincy jacys dziwni , przyjechali i kupili starą (93') omege kombi za 3800zł ;] Zapłacili w PLN a na alledrogo pełno takich wynalazków o kafla taniej.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...