Skocz do zawartości

2 bieg przeskakuje gsxr 750 k1


Rekomendowane odpowiedzi

Z tysiąc km temu obudził mi się drugi bieg w gixie, na początku sporadycznie przeskakiwała dwójka, teraz już częściej, ale do niedawna zdarzało mi się pociągnąć do końca na dwójce bez problemu.

Teraz już nie sprawdzam, staram się ją omijać.

Napęd jest nowy, czasami dwójka potrafi wyskoczyć na wolniejszych obrotach przy hamowaniu silnikiem.

 

Teraz moje pytanie, wymienić całą skrzynie kupując używkę? Czy są inne wyjścia dla bezawaryjnych suzuki :)

Silnik idealnie trzyma kompresje, nic nie stuka nic nie puka.

Co proponujecie?

Skrzynia musi być konkretnie od 750 00-03 czy może być nowsza lub od litra np.?

Edytowane przez pitbull200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne wyjscie to naprawa skrzyni, okolo 2.500 zl.

Lepsze niz zakup uzywki ( ktora moze byc w takim stanie jak twoja ), ale troche drozsze.

Skrzynia musi byc od twego modelu, inne beda mialy roznice w wymiarach / przelozeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne wyjscie to naprawa skrzyni, okolo 2.500 zl.

Lepsze niz zakup uzywki ( ktora moze byc w takim stanie jak twoja ), ale troche drozsze.

Skrzynia musi byc od twego modelu, inne beda mialy roznice w wymiarach / przelozeniach.

 

Hmm, 2,5 tysiąca :icon_biggrin:

Używka to średnio koszt 500zł, w prawie 10 letnim moto to chyba będzie lepsza decyzja.

Ale ja mam nieszczęście z tym motocyklem, za rok wstępuje do honda gay clubu :smile:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh kurcze trafiles na jakas mine chyba, bo najpierw to spalanie i brak mocy a teraz skrzynia;]

Szukaj ziom jakiejs uzywki, bo generalnie malo sie slyszy o zajechanych skrzyniach w Suce k1

Cos ty- nie zostawiaj Suzuki!:-) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...