Skocz do zawartości

Virago Custom


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku miechach wracam z nowym pytaniem. Ile waszym zdaniem będą kosztować takie przeróbki Virago:

- Ster składany od podstaw ala to, tylko mostek wyrzszy/prosty + chromowana lampa w kształcie pocisku + Bez lusterek

- Cienkie siodło(2 os. + Sissy bar w stylu Tego) ala dołek(czarna skóra)

- ,,Fajne" Kierunki - tylne wersja amerykańska

- Tylny błotnik - Klasyczny ,,kaczy kuper" z światłem stop w ,,dupsku", Skrócenie przedniego błotnika(Z przodu mocniej z tyłu słabiej xD)

- Sporo chromów + Ciemny błękit(metalik z nutą purpury) błotniki/zbiornik/puszka akumulatora, Fajne detale(Podnórzki/Wydech itp.)

- Zawieszenie o 3-4cm nirzsze niż w serii

Przy okazji wymiany wydechu licze na 2-3KM więcej

 

Co o tym sądzicie i ile to będzie kosztować(chodzi wyłącznie o przeróbki)...

Edytowane przez Zimbabwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie rzeczy się w ogóle oblicza?

Nie wiem, może teraz tak :icon_eek:

 

Chodzi tobie o całe zawieszenie przednie, czy tylko kierownicę? Bo w pierwszym przypadku to już tysiące idą w grę, zależy jaki chcesz. W drugim, to do tysiąca powinieneś się zmieścić. Lampa dodatkowo coś około 300zł (choć nie mam pojęcia o co chodzi z tym pociskiem).

Fajne kierunki? Tzn jakie? Dla mnie fajne kierunkowskazy to były takie jak oryginalne, tylko inaczej zamontowane :icon_eek:

Ale najlepsze jest z tymi chromami. Wydech fajny to tak 1-3 tyś. zł. Podnóżki, to zależy jakie chcesz, np. znajomy ma wysunięte do przodu za coś ok 400zł chyba, a moje kosztowały prawie 2tyś. No i co do tych chromów :notworthy: No po prostu nie wiem co odpisać. Kuzyn za oparcie oryginalne Suzuki (aluminiowe) do Intrudera 1500LC płacił 300zł, ja tyle samo za dwie puszki od filtrów powietrza w Vulcanie 1500 '94. Więc już sam musisz pomyśleć ile by wyszło odnośnie do tego co my płaciliśmy.

No i popatrz sobie ile kosztują dodatki, które chcesz zamontować np. na allegro, ebay, czy w różnych katalogach (np. Louis)

 

Ale jeżeli chcesz liczyć każdy grosz wydany na motocykl, to lepiej się za to nie zabieraj, bo koszty przeważnie rosną w miarę robót.

 

P.S. A co do siedzenia, to w 300zł powinieneś się bez problemów zmieścić, a jest to i tak cena nad wyrost ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o kierownice, co do pocisku to czytaj Customa a się dowiesz.

A więc czy w +/- 4500zł się zmieszczę??

 

Edit: Podliczając(biorąc pod uwagę przeciętne) rozumiem że tak ???

Edytowane przez Zimbabwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam kolego Zimbabwe, że pytanie jest bezsensu i zamiast zgłębiania "customa " zacznij zgłębiać cenniki to sam sobie na to pytanie odpowiesz.

Edytowane przez Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Customa nie czytam, bo mnie nie interesuje ta gazeta. Od niej wolę jeżdżenie :P

A czy sę zmieścisz? Jak będziesz chciał się zmieścić, to się zmieścisz, a jeżeli nie, to się nie zmieścisz ;) Tak to już jest, że tutaj wszystko możesz zrobić na dwa sposoby, tanio, lub drogo. Ja wybieram zawsze "dobrze" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.5 tyś za te wszystkie części + robocizna ni chu*a nie starczy. Za sam kompletny wydech pewnie wyrzuciś około 3 tyś zł.

 

 

Zawieszenie o 3-4cm nirzsze niż w serii

przód?tył ? czy całe?

 

 

 

 

Cienkie siodło(2 os. + Sissy bar w stylu Tego)

Nie zbyt trafna kompozycja...lepszy jest sam naleśnik.

 

 

 

Sporo chromów

Co chcesz w chromie?

 

 

 

 

Fajne detale(Podnórzki

Tylko podnóżki? Czy może cała pedaleria kierowcy+ podnóżki pasażera?

 

 

 

 

To takie rzeczy się w ogóle oblicza?

TAK tylko po wszystkim okazuje się,że wydało się trzy razy więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarek studzisz w zarodku customera!!!!! :banghead: :banghead:

tak swoją drogą walisz do nas na zlot??

ostatnio mielismy trzy trike !!!!

5-7 czerwiec tolkmicko kolo elblaga

Edytowane przez alonzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...