Skocz do zawartości

Użytkownik Sfera50 nie żyje


Rekomendowane odpowiedzi

Przykre. Tyle jeszcze było przed nim... Kondolencje dla rodziny.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje planowaliśmy wyjechać na Słowację, a jeśli by mi fundusze pozwoliły to i na Chorwację.

Miałeś mi załatwić tani nocleg w hotelu robotniczym w Niemczech.

Miałeś przyjechać do mnie po majówce na wymianę uszczelniaczy zawieszenia,

Miałeś przyjechać któregoś dnia, żebym Ci dorobił uszczelkę pod dekiel magneta, bo silikon puszczał.

Miałeś mi załatwić pizzowoza od Kluchy do naprawy...

 

 

Miałeś, miałeś, miałeś...

 

 

 

miałeś 185 koni pod tyłkiem, miałeś radość z tego, że XX leciał równiutkie 200 na dwójce, miałes ze mnie pompę, jak do Ciebie mówiłem, że po co Ci tyle, że po co Ci litr, że po co Ci zamykać licznik, kręcić pod odcinkę...

 

Z Brandolem nie szukaliśmy defektów Twojego moto po to, żeby Ci dogadać, bo to i tak by sie nie udalo. wiedzielismy ze to potwor i staralismy sie zmniejszyc wszelkie niebezpieczenstwa, niedociagniecia, niedoskonalosci...

 

 

w pamieci pozostanie teraz tylko Twoj smiech, na ogol radosny, ktory rozweselal innych... do upadlego.

 

Ciebie juz nie ma, Ciebie juz nie bedzie, ale do mnie to i tak nie dociera. tak samo jak i do reszty naszej starej klasy, Twojej nowej klasy, do wszystkich.

 

 

Współczuję Twoim Rodzicom, Siostrze. to wielka tragedia.

 

 

 

pytanie tylko;

 

 

 

 

PO CO?!

 

 

 

 

Spoczywaj w pokoju[*]

 

 

 

 

 

 

 

 

Pawła znałem od 7. roku zycia, razem chodziliśmy do podstawowki i gimnazjum, razem nakręciliśmy sporo kilometrów, zwiedziliśmy kawałek "świata"...

 

 

Jego pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 12.00 w Chełmnie...

 

Myślałem, żeby zrobić mu paradę, ale ze względu na jego rodziców pojadę samochodem zabierając ze sobą rzeszę ludzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nigdy nie przeczytam postu i śmierci kogoś kogo chociaż prze moment miałem przyjemność poznać - myliłem się.

sfera50! Dziękuję ci za obecność na pikniku w Bolimowie i dawanie radości dzieciom z DDz.

Szkoda, że na kolejnych imprezach już Cie nie będzie.

 

Współczuję tym, których opuścił.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...