Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2009


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok najpozniej we wtorek bede wiedział co z kumplem czy wyjezdza z nami o 17 czy jedzie sam o 19

a reszta jak mowiłem zgodnie z planem:)

jeszcze nie jechałem w glanach na motorze wiec czuje ze moze być ciekawie na tej wysokiej podeszwie

 

A jak to tam wygląda od waszej strony bo się coś ciuchutko zrobiło

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokai, takze wiec ja wyruszam :D. Telefon jak kto chce to mam w profilu wpisany. A kolo czwartku/piatku pewnie bede sie krecil z Zozolem i Yago w forumowej kamizelce oczojebce, z moim nickiem na plecach, w poblizu wioski moto :). Cya na imprezie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma wyglądać ? Jedziemy i ch*j :) Co do glanów to jak jeszcze w nich nie latałeś to wrzuć je na grata i jedź w butach na moto :) Pzdr

 

 

a no bo tak zamilkles to juz nie wiedizalem:D

 

szczegóły i tak beda blizej czwartku :)

mam nadzieje ze nie ebdzie tempa dedykowanego pod hayke bo moj bandziorno wyproje flaki xD

czyli rozumiem ze rozbijamy sie gdzies tam kolo siebie a co za tym idzie pierwsza flaszke ja zapuszcze :D

jako swiezak na wood motorem a weteran w ogolnym byciu juz tam :D

 

saka pasuje czy wlasnorobione winko wisniowe czy winogronowe:D

wybierac:D

 

btw rudy ja nie biore ciuchow motocyklowych troche sie o nie boje:P

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za tym idzie pierwsza flaszke ja zapuszcze

Ja nie mogę pić Vódki ... Mam zakaz, po wódce znacząco zmniejsza sie ilość moich przyjaciół, wzrasta il. osób mających mnie serdecznie dość...

 

rudy ja nie biore ciuchow motocyklowych troche sie o nie boje:P

Bez obaw, na wsi motocyklowej nic nie ginie, znacznie bezpieczniej niż na większości moto-zlotów, a tak na marginesie boisz sie o ciuchy a o właśne dupsko sie nie lękasz? Mi ciuchy dwukrotnie zad uchroniły więc ich używam namiętnie , nawet w upały, Tobie też radzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pić Vódki ... Mam zakaz, po wódce znacząco zmniejsza sie ilość moich przyjaciół, wzrasta il. osób mających mnie serdecznie dość...

To najwyzej nie skosztujesz saki tylko wina:D a po piaku fajne odpały wychodza jak u kazdego :D

Bez obaw, na wsi motocyklowej nic nie ginie, znacznie bezpieczniej niż na większości moto-zlotów, a tak na marginesie boisz sie o ciuchy a o właśne dupsko sie nie lękasz? Mi ciuchy dwukrotnie zad uchroniły więc ich używam namiętnie , nawet w upały, Tobie też radzę :)

 

 

Wiadomka ciuchy dobra rzecz i lubie w nich jezdzić

ale nie jednak pojade w tym co roku jade i odpuszcze sobie zabranie ich :)

 

a powiec mi kiedy wracacie?

bo moze sie z wami tez zabiore

ja planuje wieczorem po guano jechac bo w sumie na to najbardziej tam czekam:D

a Godzina wyjazdu wam pasuje wogole?

czy jesteśmy raczej taka kula u nogi :P

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulą u nogi nie jesteście, godzina wylotu chyba łoooki , co do powrotu to ... to w poniedziałek, przeca guano i najważniejsze Korpiklaani ... Jak nie zobacze tych rogów renifera na mikrofonie to nie wracam ... :)

http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg ;)

 

Teraz pyt. którędy, czy Nowa Sól - Z. Góra - Krosno Odrz. - Słubice - Kostrzyn - jakieś 210km i główną rajką

Czy może

Sulechów - Świebodzin - Rzepin - Kostrzyn - jakieś 180km i miejscami "dziurawki" szczególnie od Rzepina, Grzester Synu pamiętasz ?? :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja jadę - nowym nabytkiem :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle nie u boangeresów :icon_razz:

st1100 :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle nie u boangeresów

łeeeee ... To chociaż przyjdz sie piwa napij heh...

 

Ooo ja pier... To tym autobusem po Woodstockowisku raczej sie niepobujasz hehe , chociaż ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulą u nogi nie jesteście, godzina wylotu chyba łoooki , co do powrotu to ... to w poniedziałek, przeca guano i najważniejsze Korpiklaani ... Jak nie zobacze tych rogów renifera na mikrofonie to nie wracam ... :)

http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg ;)

To o ktorej w poniedizałek zaraz po koncertach? bo ja tez tak myslalem jechac bo na 14 dopiero do pracy ide

Teraz pyt. którędy, czy Nowa Sól - Z. Góra - Krosno Odrz. - Słubice - Kostrzyn - jakieś 210km i główną rajką

Czy może

Sulechów - Świebodzin - Rzepin - Kostrzyn - jakieś 180km i miejscami "dziurawki" szczególnie od Rzepina, Grzester Synu pamiętasz ?? :) Pzdr.

 

Ja myślałem o takiej:

Leszno-wschowa-Bojadła-trzebiechów-sulechów-śwbiebodzin-torzym-rzepin-gorzyca-kostrzyn

i to jest jakies 194km wiec chyba napisalembardziej rozpisana Twoj drogi wriant

 

wogole to btw wlasnie wracalem z pracy i sie na pieprzonym leszczynskim wiadukcie slizgłem i połozylem sie an metalowe ogrodzenie wiaduktu...

efekt złamane lusterko wiec nie ma hałasu musze je do czwartku kupic no i wygiełem troche dzwignie hamulca o swoich nogach nie powiem coz troche pobdzierane ale sprawne:P

kurtka i bluza no coz kurtka do wyjebania w strzepach bluza lekko podarta i ucho od plecaka bedzie trzeba zszyc:P

wiec wielkiej skzody nie ma szczescie ze migacze kiera i owiewy nie dostały no w sumie kskłamalem owiewa lekko rysnieta ale to tam szczegól i tak miałem ja do wymiany :P tylko ze z drogiej strony :icon_eek:

 

 

 

jak zwykle nie u boangeresów :icon_razz:

st1100 :icon_razz:

to tym traktorem bedziesz mogl sie teraz ladnie pobujac:D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole to btw wlasnie wracalem z pracy i sie na pieprzonym leszczynskim wiadukcie slizgłem i połozylem sie an metalowe ogrodzenie wiaduktu...

efekt złamane lusterko wiec nie ma hałasu musze je do czwartku kupic no i wygiełem troche dzwignie hamulca o swoich nogach nie powiem coz troche pobdzierane ale sprawne:P

kurtka i bluza no coz kurtka do wyjebania w strzepach bluza lekko podarta i ucho od plecaka bedzie trzeba zszyc:P

wiec wielkiej skzody nie ma szczescie ze migacze kiera i owiewy nie dostały no w sumie kskłamalem owiewa lekko rysnieta ale to tam szczegól i tak miałem ja do wymiany tylko ze z drogiej strony

już wiesz o czego służą ciuchy na moto ;) Fajno , ze tak lajtowo sie zakończyło ja jak Hayę glebiłem to tak różowo nie było (ze sprzętem) choć ja bez rysy... Pzdr. Można wybrać Twój wariant na dojazd, czekam jeszcze niech sie Grzester Grześ wypowie ...

P.S. Dzis otrzymałem info , że jeszcze jedna para Leszczyniaków też chce sie kulać z nami- w kupie raźniej, zimą cieplej ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiesz o czego służą ciuchy na moto ;) Fajno , ze tak lajtowo sie zakończyło ja jak Hayę glebiłem to tak różowo nie było (ze sprzętem) choć ja bez rysy... Pzdr. Można wybrać Twój wariant na dojazd, czekam jeszcze niech sie Grzester Grześ wypowie ...

a co zrobiles albo pogadamy o tym na wood by tematow nie zabrakło:)

 

P.S. Dzis otrzymałem info , że jeszcze jedna para Leszczyniaków też chce sie kulać z nami- w kupie raźniej, zimą cieplej ;). Pzdr.

to moze sie jakos z nimi zgadac i bysmy z nimi z leszna jechali i do wschowy a ze wschowy cala zbujecka familia z buza a czele ;D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...