Skocz do zawartości

Yamaha tzr 50


Gordi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu, waze 75 kg i mam zamiar kupic yamahe tzr 50.. Wiem ze zaraz czesc was napisze zebym zrobil A1 i jezdzil 125 albo poczekal rok i kupil 600, ale to moj 1 "motor" i nie chce sie zabic na pierwszym zakrecie :D Co myslicie, czy wypada mi jeszcze jezdzic na takim pizdziku? Czy to nie obciach ? ^^

Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na takim nie. No bo jak będzie wyglądać pseudo ścigacz z małymi oponkami do tego pierdzący jak kosiara? Ja na Twoim miejscu wybrałbym coś budzącego respekt, np. Suzuki RMX/SMX (oczywiście po modyfikacjach). Byle nie TZR 50!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak myslisz to chyba pomylileś forum Gordi;) Jak I raz wsiadasz na moto to taka 50 jest bardzo dobrym (a w moim przekonaniu jedynym) rozwiazaniem. Co do wyboru - kwestia gustu. Nie zgadzam się z przedmówcą, gdyż wszystkie 50 pierdzą i nie ma sie co czarować ze będziesz miał mega dźwięk jeżdżąc 50. Tzr 50 fajny, ładny sprzęt i na pewno będzie dobry na poczatek. A odblokowana dostarczy Ci wiele wrażeń, jeżeli wczesniej niczym nie jezdziłes ;) Pozdro!

Edytowane przez AntykDT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się zdaje, że nikt na tym forum przy zdrowych zmysłach nie doradzi Ci żebyś poczekał rok zdał pj i odrazu kupił sportową 600. A tak jak przedmówca odblokowana tzr50 będzie dobrym na 1 moto i dostarczy Ci wrażeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Siema, jestem nowym użytkownikem waszego forum.

Mam kilka prostych pytań.

Czy yamaha tzr 50, jest dobra dla początkującego? Nigdy nie miałem doczynienia z motorem biegowym.

Chcę zacząć, nauczyć się i szukam dobrego motoru, naczytałem się sporo o wadach i zaletach, wydaję się spoko, prawda? Czy może polecacie mi inne moto? Jakąś Aprillę? Hondę? Nie wiem, nie znam się. Proszę o opinię, z góry dzięki za wszystkie. PS Mam 15 lat, 70 kg, 180cm.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...