Skocz do zawartości

KINROAD XT50GY


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad kupnem tego oto motocykla, raczej tylko dlatego ze nie wyglada zle, podobno jest idealny na poczatek oraz uzywany jest w moich mozliwosciach finansowych. Chcialbym poznac opinie ludzi ktorzy jezdzili, lub mieli jakakolwiek stycznosc z tym motocyklem.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na podstawie Kingway Yamasaki

 

+ hamulce sprawiają wrażenie przewymiarowanych (ostre wcale nie są)

+ światła pozycyjne z akumulatora a mijania z cewek

+ solidny bagażnik

 

- nieczytelny wyświetlacz biegów

- niepewne podnóżki

- mały zakres ruchu kopki

- rdza

- sprzęgło trudne do wyczucia i z za słabą sprężyną powrotną

 

częste usterki to zrywanie się gwintów manetek i awarie zmieniacza biegów

 

z tym motocyklem.
z tym motorowerem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja posiadam Motorower kinroad endtro w tych moto silniki są takie same to zn 4T. silniki dobrze się sprawują pod warunkiem że o nie dbamy byli wymiany oleju, nie jeździmy na pełnym gazie, nie strzelamy ze sprzęgła itd. Największymi minusami jest to że silnik jest niewiele słabszy od 2T ale za to mniej pali i po ok 2 latach cieknie olej z simeringów (uszczelniaczy wału i rozpuszczalnika)

Edytowane przez bartek2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego który jeździł na tym motorowerze i nie polecam ! straszne gówno :icon_twisted: przez pierwszy sezon wszystko pięknie działało a później spontan; wszystko zaczęło się psuć :icon_rolleyes: Lepiej dozbieraj parę stówek i kup coś innego :icon_razz:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Mam XT50PY i dobrze się silnik sprawuję, co do poszczegółów, to z elektroniką jakiś problem, nagle akumulator przestał łączyć, ze startera nie chciał odpalać(przed problemem z akumulatorem) oraz żarówka się z tyłu spaliła :P Jak dla mnie ten motorek bardzo dobrze się sprawuję, tani, a bardzo dobry, zamierzam w nim kilka rzeczy powymieniać, aby go trochę wzmocnić :) To jest mój 1szy moto i jak na początki bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...