Skocz do zawartości

Kapucyński Piknik Motocyklowy w Lubartowie


Mikołaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich którzy zamierzają rozpocząć sezon motocyklowy z Ojcami Kapucynami i LSM:

- Spotykamy się o godzinie 14.00 na stacji paliw LOTOS (helikopter)

- Godzina 14.15 góra 14.20 ruszamy na Lubartów

- Pamiętajcie by słuchać tego co będą mówiły osoby które będą nas prowadziły by nie było chaosu i niezrozumienia - wkońcu jesteśmy jedną wielką rodziną!!!!

- o godzinie 15.00 może 5 minut później podjeżdżamy pod klasztor!

- musimy zachowywać się sprawnie by nie tamować ruchu drogowego i nie narobić kwasu ojcom kapucynom

- dalej pamiętajcie by słuchać się organizatorów ( Bracia Kapucyni, Młodzież z Alwerni i ludzie z LSM)

- no i musimy pokazać jacy z nas dżentelmeni i spoko goście - więc żadnego wydurniania się, pamiętajcie gdzie będziemy - to nie Zlot z piwem i kiełbachą ale przede wszystkim Eucharystia za nas wszystkich!!!!!!!!

Uszanujmy też tych których z nami już w tym roku nie ma!!!!!!

 

Z tego co wiem od jednego z organizatorów będzie z nami jechała TV Lublin i nowo powstała TV Lubartów - WIĘC BEZ WYDURNIANIA SIĘ NA MASZYNACH!!!!!!! JEDZIEMY WEDŁUG PRZEPISÓW!!!!!!! BĘDZIEMY POKAZANI NA CAŁE WOJEWÓDZTWO A PRZEZ INTERNET OGLĄDAĆ BĘDZIE NAS CAŁY ŚWIAT!!!!!!!

 

I pamiętajcie że to nie jest impreza komercyjna!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Edytowane przez kamillllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Lubartów?? o cholera, nie pogada

 

A Lubartów i tak nie jest miastem tolerancyjnym, więc czy motocykliści jadą przepisowo czy nie i tak są źli. No ale tak jak pisałem też na stronie LSMu proszę o zachowanie rozwagi podczas przejazdu przez miasto.

 

Więcej niż 200km/h nie ma sensu jechać, małe dzieci przy drodze, kury, zające kaczki. Także trzeba uważać (nie odczytujcie tego dosłownie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj - właśnie szczególnie musimy uważać na zające i kaczki heheheh tego mamy najwięcej w Lubartowie! No a poza tym na rozentuzjazmowane fanki dwóch kółek a szczególnie kierowców dwóch kółek! Ich będzie najwięcej heheheh! Nie wiadomo co będą nam rzucać pod koła jak będziemy jechać!!!!!! A jeśli chodzi o przejazd przez miasto no to liczę że będziemy jechać tak byśmy wyrobili się w godzinę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge byc niestety o 14 na lotosie,jade z 10 letnia corka wiec spacerowo,ale nie wiem jak dojechac do

tego klasztoru,czy moze mi ktos wytlumaczyc,mniej wiecej znam lubartow,z gory dziekuje

 

 

Lubartów to jedna długa ulica, więc jedź cały czas prosto, a na pewno trafisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie wróciłem.

wszystko już posprzątane.

Myślę że imprezę można uznać jako udana.

Słowa uznania i podziękowania dla braci zakonnych za udostępnienie pięknego ogrodu, członkom Alwernii za przygotowanie pysznego jadła, zorganizowanie sceny i obsługę imprezy, LSMowi za obstawę parady, organizacje i pilnowanie porządku na parkingu, pomoc przy organizacji imprezy.

Pewne dużo osób pominąłem ale nie sp0sób wszystkich wymienić.

 

Postaram się jak najszybciej wrzucić foty, kto ma filmiki lub foty niech też wrzuca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziecie kilkadziesiąt zdjęć z imprezki... a na filmy troszkę trzeba będzie poczekać

 

 

http://picasaweb.google.com/cobra74pl/Kapu...klowy9Maja2009#

 

EDIT:

 

Znalazłem chwile na zmontowanie i przesłanie filmu z parady :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Lqcm8sgZpg

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...