Skocz do zawartości

1-3 maj 2009 dookola G.Świętokrzyskich


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

1-3 maj... Ruda, Smoku, Kasia i ja wydumalismy wspolnie aby delikatnie okrazyc Gory Swietokrzyskie, tempo bardzo spokojne [spacer, relaks i rekreacja], kimka w namiotach...

 

...trasa juz jest:

 

I dzien - okolo 220km [Gory Swietokrzyskie, Bodzentyn, Dab Bartek, Samsonow, Checiny]

II dzien - okolo 110km [Checiny, Chelosiowa Jama, Kielce(Kadzielnia,Wietrznia), Jeziorko(Chancza), Jaskinia Zbojecka, Ujazd]

III dzien - okolo 210km [ujazd, Sandomierz, Janow Lubelski, Lublin]

 

...wszystko bez gonienia, jest kilka ciekawych miejsc, ale zobaczymy co sie uda zaliczyc, moze cos jeszcze dodamy, w kazdym razie na spokojnie - ma byc ok.

 

Zbiorka: piatek 9:00, wyjazd 9:30 ze stacji Statoil przy Rondzie Honorowych Krwiodawcow [Al.Krasnicka#Al.Warszawska].

 

Gdyby lalo bardzo jedziemy puszkami, ale oby nie!

 

Jezeli cos sie zmieni dam znac. W razie potrzeby piszcie na moje GG.

 

 

Zdrowka! Robcio ;)

Edytowane przez Robcio_LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam jeszcze zamek w Krzyżtoporze.

No i jak tam będziecie to warto wejść na Łysą górę ;]

Tylko wejść a nie wjechać ;p

 

...przepiekne ruiny zamku Krzyztopor znajduja sie w miejscowosci Ujazd - mamy zamiar tam 'biwakowac' w nocy z 2 na 3 maja.

 

Co do lazenia po gorach... kiedys wpadlem na taki pomysl, zeby wejsc na szczyt pewnej gorki szlakiem i wlasnie w ubraniu motocyklowym :banghead: ...myslalem, ze splyne z tych gor jak jakis potok w postaci cieklej :biggrin: ...ale jak ktos bedzie mial ochote to poczekamy :notworthy:

 

 

Pozdr. R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak rezygnuje.sam nie chce jechać,a Lonka ma studyja :\ ostatnio dała sobie spokoj z nimi na czestochowe.wiec jutro zaliczam grila u znajomków aż do piatku, a w niedziele na zawieprzyce zapewne.

aj żałuje... :/ jeszcze gdzies sobie pojedziemy.sezon dopiero sie zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

No i po weekend'zie... wszystko sie udalo, super pogoda, fajowa trasa i bez najmniejszych problemow. Kazdej nocki ekstra ogniska i pieczenie na nich zarelka :flesje: Polecam, jezeli ktos sie tam zatrzyma, "wynajecie" drewna na ognisko w Krzyztoporze - ogien na dziedzincu ruin daje niepowtarzalny i niezapomniany klimat.

 

Ciekawie tez bylo wdrapac sie w nocy na zamek w Checinach i bladzic po ruinach w Ujezdzie - nastepnym razem wezme porzadniejsza latarke ;)

 

Jedyny (maly :icon_exclaim: ) minus, to chlodna namiotowa noc z 1 na 2 maja, bylo mi tak zimno, ze w srodku nocy wcisnalem glowe w kask i wyjelismy z Kasia koc NRC z apteczki, bo juz sie pod samym spiworem nie dawalo wytrzymac :icon_biggrin: Druga noc juz spoko, bylo normalnie.

 

W ogole bardzo udany wyjazd i niech zaluje ten, kogo z nami nie bylo :biggrin:

 

Zamieszczam link do fotek, niestety nie mam jeszcze wszystkich, ale zapraszam do ogladania: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/Sw...krzyskie130509#

 

Pozdrawiam. Robcio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...