Skocz do zawartości

potrzaebuje książke do bandita 600 98rok pilne


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jesli na ktoś ksiażke naprawczą do bandita 600 to chetnie przyjmę nawet jesli to bedzie kosztowało.. ponadto jesli ktoś ma take książki do innych motocykli to również mile widziane bo nigdy nie wiadomo a poczytac nie zaszkodzi.jesli posiada ktoś książki o gaznikach motocyklowych to odkupie chetnie..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jesli na ktoś ksiażke naprawczą do bandita 600 to chetnie przyjmę nawet jesli to bedzie kosztowało.. ponadto jesli ktoś ma take książki do innych motocykli to również mile widziane bo nigdy nie wiadomo a poczytac nie zaszkodzi.jesli posiada ktoś książki o gaznikach motocyklowych to odkupie chetnie..pozdro

 

 

 

ksiązka gażniki motocyklowe.........nie wiem dokładnie o jaką pozycję Ci chodzi-bo nie wyszczególniłeś....więc Prosze to......>>>>>>

http://www.scribd.com/doc/12651328/Ganikim...PL-Up-by-Dunaj2

A tu poraz enty ..................Bandit

http://www.megaupload.com/?d=2RID8W13

Pozdrawiam

PS. Po Polsku to czasem pojawiają sie Owners-y .......a o serwisówkach w Rodzimym jezyku-zapomnij...raczej :wink:

Edytowane przez Grzykrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za tak szybka reakcje. Teraz spokojnie mogę się zabrać za skladanie. Można powiedzieć że książka leży już na szafie :bigrazz: Pozdro

 

A co do gazników to mam już tą książke która podesłałeś, może masz coś innego w tym temacie? Generalnie to chodzi mi o naprawe i regulacje .Dmowski napisał dobrą książke na temat gazników tylko bardzo pobierznie przerobil temat.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...