Skocz do zawartości

Pikinik Na Płotkach oraz Rajd Włóczykij


samsung
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak pisze ar2r - na stronie Husarii jest dokładna relacja, a lada dzień wkleimy galerię fotografii. Tymczasem trwa kompletowanie zdjęć, ale wasza cierpliwośc zostanie nagrodzona.

 

Tymczasem zbliża się kolejna husarska impreza, tym razem Rajd w terenie czyli Włóczykij 2009 będący imprezą na orientację. Co prawda, każda pliszka swój ogonek chwali, lecz kto nie przyjedzie i nie zazna tego klimatu, ten może później żałować. Trasa jest atrakcyjna i stosunkowo łatwa więc nie ma obaw dotyczących jej przejazdu. To pierwsza taka impreza w naszym regionie, jednak liczymy na wpisanie Włóczykija do kategorii cyklicznych o ile zyska zainteresowanie uczestników. Wszystko zależy więc od samych motocyklistów, czy zechcą śmignąć po nieznanych zakamarkach, bawiac sie jednocześnie i stanowiąc atrakcję dla innych... Tymczasem skorzystajcie z formularza rejestracyjnego na stronie Husarii i zapiszcie się do listy uczestników!

 

 

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się pośpieszy :buttrock: pan listonosz to być może wpadnę się trochę "popiknikować".

Dodam, że nadal czekam na pana listonosza :banghead: . A w zasadzie na pana kuriera. Czekam na przesyłkę kurierską ze sklepu http://www.moto-center.pl i widać doczekać się nie mogę. Nie było informacji, że na towar trzeba czekać, nie dostałem wiadomości, że może być jakieś opóźnienie. Kasa wpłacona, ZEROWY :banghead: kontakt mailowy. Jak tak dalej pójdzie to przez moto-center i Włóczykija odwołam :banghead: :banghead: :banghead: ...

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że nadal czekam na pana listonosza :banghead: (...) jak tak dalej pójdzie to przez moto-center i Włóczykija odwołam :banghead: :banghead: :banghead: ...

Jesteśmy do głębi poruszeni i wstrząśnięci Twoim dramatem Batman! Będziemy z wypiekami śledzić ciąg dalszy tej niewiarygodnej historii! :icon_mrgreen:

A Włóczykija nie dasz rady odwołać gdyż musiałbym to parafować, na co jednak się nie zanosi... :icon_razz:

Jest długo wyczekiwana galeria zdjęć z Pikniku Motocyklowego w Pile i składam wyrazy uznania dla jej gwiazdy - niezwykle fotogenicznego Trybola, któremu żadna ulewa niestraszna!

 

 

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono:) Batman z naprawą sprzęta wyszedł zwycięsko, lecz z potwornym kacem.

 

Trybol na fotkach wyglada jak by świeciło słońce:P Ale jak ktoś całe życie śmiga tylko na moto to potrafi:)

 

Pozdro dla Jawersów, Dużo Was tam na fotkach.

 

Moja jawa już naprawiona, gotowa na zadymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...