Skocz do zawartości

GB motors street 50 wszystko o tym motorowerze


Gość rasta120795
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rasta120795

Witam wszystkich forumowiczów. Prosze was o informacie o tym motorowerze, bo mam zamiar kupić te moto ale niewiem czy to się opłaca, i jeszcze jedno czy w te moto da sie włożyć silnik AM6.Prosze o szybki odbowiedzi, z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk jak chińczyk. Poczytaj sobie ten dział, to poznasz opinie o ich jakości i trwałości, wątpliwe, aby akurat ten model pozytywnie się wyróżniał.

Czy się opłaca ? Za 4 tys można kupić ciekawy markowy motorower, tylko trzeba się rozejrzeć bo zamiast ładnie utrzymanego egzemplarza można też trafić kompletny szrot :)

 

Z przekładką silnika daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

A mugłbyś mi pomuc wybrać jaki tyle że musi być nówka dlatego pomyślałem żeby tego kupić a jak silnik chinol będzie mieć dość to kupić AM6 i zamienić myślałem też o tym żeby samemu złożyć ale to raczej nie opłacalne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze to możesz kupić nowy dobry rower

 

http://allegro.pl/5560_motorowery.html?id=...%C5%BC&a_text_i[1][0]=1999&a_text_i[1][1]=2007&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_enum[15]=all&a_enum[26]=all&a_enum[178]=all&a_text_i[203][0]=&a_text_i[203][1]=&a_enum[204]=all&a_enum[205]=all

 

Wybieraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

OK chyba najlepszy będzie street50. Mam pare pytań.Prosze o szybką odp.

1.Ile wytrzyma silnik(20tys-30s)

2Czy da rade wlozyc AM6.

3Gdzi te moto kupic w woj.pomorskim w poblizu dzierzgonia.

4Gdzie kupic AM6 nowy.

5Ile te moto kosztuje i jakie beda raty za moto.

6Ogulne przerubki wygldu.

 

Edytowane przez rasta120795
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że sie chopie napaliłeś na tego street gb motors też go chciałem kupić ale gdy go zobaczyłem w akcji to podziękowałem sobie, a chcesz powodów?? to proszę: słaby silnik, słaba rama, słabe wykonanie szczegułów no i chinol, weź lepiej sobi jekiegoś włocha czy japońca np. apke, derbi, yamahe,suzuki lub jak ja cagive i się ciesz z jazdy, a nie przesiaduj w serwisie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

Ok dzięki masz racje skumałem że nie warto ten GB to jednak badziew.

Macie może jakieś propozycje jakiegoś skuterka do 4000 max 4500 jakąś aprile, yamahe albo honde doradzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rasta120795

Ja troche jeżdziłem skuterami troche Chopperkiem 50 ale teraz sobie coś kupić chciałem ale no nic znależć nie moge myślałem nad street50 ale teraz skumałem że lepiej coś markowego więc prosze o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem najlepszy będzie Street GB jest on nowy wiesz czym jeździsz zauważyłem że ten motor krytykują tylko osoby które jeszcze go nigdy na oczy nie widziały ja go mam i jestem naprawdę bardzo zadowolony pięknie się prezentuje bez problemu można założyć cylinder 80 ccm i lecisz 100 km /h bez problemu mało pali świetnie się prowadzi ma ABS na przednik kole dzięki czemu bezpieczniejsze jest hamowanie. Moim zdaniem 4- suw więcej wytrzyma ponieważ ma stałe smarowanie lepszym olejem niż np. "mixol". Wiec ja bym ci radził streeta mam go i jestem na prawdę zadowolony. pozdro dla wszystkich motocyklistów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, w Chinach produkują Peugeota, Piaggio, Yamahę, Hondę itd, chyba wystarczy?

Co do streeta, to źródlo napedu wywodzi się z historycznego modelu Hondy Cub, później Monkey, Dax pochodnych na obecnie produkowanej hondzie Innova kończąc. Jest to najbardziej ekonomiczna pięcdziesiątka jaka produkowano masowo i nadal się sprawdza. Jakość całego motoroweru jest srednia 9kiuche elementy plastikowe), jednak tego silnika nawet największi partacze nie bardzo potrafią spaprać. Faktem jest, że w wersji 50ccm ma przyspieszenia delikatnie mówiąc majestatyczne. Po odblokowaniu jest dużo lepiej, zaś po amerykańskim tuningu (powiekszenie pojemności skokowej na 86ccm, 107ccm wyniki są rewelacyjne. Pięćdziesiatka potrafi spalić poniżej litra, jednak przy jeździe mocno powolnej ok 35km/h, normalnie 1,8l/100km. Co do trwałości to również zależy od urzytkownika i dbałości o wymiany i kontrolę stanu oleju oraz regulacji zaworów. W Polsce znam przypadki dociągnięcia przebiegiem do ponad 80 tys. km. i nadal jeżdżą, więc coś za coś. Trzeba jednak pamiętać czego oczekujesz, tonie jest wymiatacz do zapier... tylko niesłychanie ekonomiczny środek transportu.

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...