Skocz do zawartości

Oto moj Zygzak po Kraszu powrocil ...


crazybiker_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, chcialbym ostrzec przed tym sprzedajacym, probuje on opchnac mojego Zygzaka ktorego przekosilem w tamtym roku w wyniku baaaardzo solidnego szlifu, z tego co widze sprzeta podpicowano i czeka na jelenia....

 

http://moto.allegro.pl/item619721706_kawas...00_pilnie.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wypadku porobilem zdjecia i na liczniku widnialo 21047 ... a tutaj widze 21065 , nie bede wrzucal fotek po wypadku ale po krotce opisze jak to wygladalo, motocykl lecial w powietrzu i zaliczyl uderzenie wachaczem o asfalt , potem uderzyl w kraweznik i i wylecial na srodek drogi...... motocykl z przodu wygladal na "prosty" ale mozna sie bylo przyczepic ze przednie kolo "na oko" nie jest w osi wchacza i felga jest wgnieciona, pozatym przy uderzeniu o asfalt tlumik wyrwal stelarz pod fotelem , wahacz patrzac od tylu nie byl w osi ramy , tylko skrzywiony w lewo, pozatym prawa polkierownica sie skrzywila i oparla o zbiornik,tlumiki wyobijane wyciaglo z kolektora dlatego jest, no i najwazniejsze lewy dekiel pod ktorym jest aparat zaplonowy zostal zmiazdzony i oczywiscie pekl blok pod aparatem (brakowalo takiego kawalka 2x8cm) , reasumujac ja tego nie chcialem robic poniewaz , musialbym wpakowac kupe kasy a po sprzecie byloby widac ze i tak byl "rzezbiony" ... no ale takim kowala zawsze sie oplaca.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumujac ja tego nie chcialem robic poniewaz , musialbym wpakowac kupe kasy a po sprzecie byloby widac ze i tak byl "rzezbiony" ... no ale takim kowala zawsze sie oplaca.... :evil:

 

 

PYTANIE RETORYCZNE

 

Jeżeli wg Ciebie to był złom, to dlaczego go sprzedaleś jakiejś "złotej rączce"? Chyba logiczne, że gośc kupił dziada po to, żeby zrobić i puścić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a ty co bys zrobil na moim miejscu??? kiedy go wystawilem na Allegro , bylo u mnie pare osob ogladnac go i chcieli go poprostu zrobic i jezdzic na nim... wszyscy zgodnie twierdzili ze ok mozna wpakowac te 4 tys w ten motor i bedzie jezdzil i nawet "wygladal" , tylko co z tego jak za jakies 7-8tys zl mozna szukac ladnego nie "rzezbionego" zzr'a a potem kiedy sie bedzie chcialo go sprzedac ,nie bedzie problemow ze jest po dzwonie.... ten Koles z Tarnowa ktory go lyknal twierdzil ze ma takie czesci i ze go zrobi i bedzie nim jezdzil, ale z tego co widze po zdjeciach zygzak jest podpicowany bez wilekich nakladow finansowych i watpie zeby sie nadawal do c zegkolowiek innego niz tylko stanie jako eksponat. Wiec informuje ewentualnych zainteresowanych i OSTRZEGAM ze jazda do tego sprzedajacego nie ma sensu , no chyba ze ktos lubi podroze i ma zaduzo kasy na paliwo , bilety itd.... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE RETORYCZNE

 

Jeżeli wg Ciebie to był złom, to dlaczego go sprzedaleś jakiejś "złotej rączce"? Chyba logiczne, że gośc kupił dziada po to, żeby zrobić i puścić dalej.

 

Fajne pytanie zadałeś. Nie każdego stać, żeby wyrzucić takie ścierwo na złom i kupić następne. To chyba logiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynuje mnie ten kraj.

 

Zamiast przepisu zakazującego ponowną rejestrację miny, jest pewnego rodzaju gra typu saper, który często myli się tylko raz.

 

same przepisy niczego nie zmienią

teoretycznie masz kartę pojazdu w której takie adnotacje powinny być robione po wypadku, ale brak przepisów wykonawczych i nikt nie nic nie wpisuje mimo, że teoretycznie powinien np przy odbiorze dowodu rejestracyjnego

sprowadziłem kiedyś auto ze stanów i tam w tytule własności miało wielkimi wołami napisane "samochód odbudowany po wypadku", to samo w dowodzie rejestracyjnym i tłumaczeniu dokumentów.

Pani w okienku po zabraniu i przejrzeniu wszystkich dokumentów pyta się mnie "bezwypadkowy?" :icon_eek:

ja na to "tam jest napisane"

no i oczywiście został bezwypadkowy wg karty pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...