Skocz do zawartości

Kopci na biało


seweryn2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj sorry że nie wyjaśniłem Ci o co chodzi kombinowałem przy Suzuki GS 850 z gaźnikami czyściłem je i ter5az jak je założyłem zaczął kopcic na bialo i z początku jak daje gazu ma lekkiego mula a później jest ok ma odejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj sorry że nie wyjaśniłem Ci o co chodzi kombinowałem przy Suzuki GS 850 z gaźnikami czyściłem je i ter5az jak je założyłem zaczął kopcic na bialo i z początku jak daje gazu ma lekkiego mula a później jest ok ma odejście

Ten silnik jest chłodzony wiatrem , czyli ktoś Ci naszczał w tłumik.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie potrawisz mi mądrze odpowiedzieć na pytanie i wykręcasz się głupimi odzywkami "w twoim stylu" nie będę się zniżał do twojego poziomu apropo tłumika nikt mi tam nie naszczał chyba że tobie ale gdzie indziej :wink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nie potrawisz mi mądrze odpowiedzieć na pytanie i wykręcasz się głupimi odzywkami "w twoim stylu" nie będę się zniżał do twojego poziomu apropo tłumika nikt mi tam nie naszczał chyba że tobie ale gdzie indziej :wink: pzdr

Spaprałeś synu gaźniki, zadanie Cię przerosło a teraz szukasz jelenia do pomocy?

Aby coś robić przy gaźnikach wypada się najpierw przygotować teoretycznie a nie zabawiać się w Einstena.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w rodzinie kolejarza? zapytaj maszynistę.

Biały dym to para wodna.

Ten silnik jest chłodzony wiatrem , czyli ktoś Ci naszczał w tłumik.

hahaha :D

musze czesciej tu zagladac.. dla poprawienia sobie humoru :icon_mrgreen:

 

P.S: Sewerynie.. nastepnym razem sprecyzuj swoj problem, zanim nacisniesz "dodaj odp".

Aby coś robić przy gaźnikach wypada się najpierw przygotować teoretycznie

..a teraz, nie wypada ci sie z tym nie zgodzic ;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi znalazłem :wink: dzięki pZdr :bigrazz:

Na przyszłość przeczytaj i zapamiętaj: http://forum.motocyklistow.pl/W-TEMACIE-PO...KLA-t21059.html :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...