Skocz do zawartości

15-17.05.2009. X Pomorskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Obłęże koło Kępic


rawen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 15-17.05.2009 w miejscowosci Obłęże koło Kępic ( 30 km od Słupska) odbedzie sie zlot otwarty X POMORSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO.

Miejsce na terenie osrodka wypoczynkowego nad pieknym jeziorem.

Za dodatkowa oplata , mozna rezerwowac pokoje w domkach pod nr. tel. 697/977-407.

Organizator : OUTLAWS MC POLAND chapter SLUPSK

Kontakt: 792/611-764 , 694/84-85-04

www.outlawsmc.pl

Edytowane przez rawen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też na 100% będę na zlocie, chyba że mi maszyna nawali tak jak w tamtym roku, ale trzeba odpukać...;) Jakby co to mieszkam w Kępicach 3km od miejsca zlotu i mogę odpowiedzieć na wasze pytania np. czy daleko jest CPN :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOniu pytanko mam jeszcze. Słyszałem, że tam gdzies w okolicy jest palac Bismarcka, tego kanclerza od rzeszy. Gdzie to dokladnie jest. Przy okazji cos tam w poblizu mozna ciekawego obczaic daj cyne. Do organizatorów pytanko także mam. Jakieś specjalne atrakcje przewidujecie. Jakie kapele zagraja. Mam nadzieje, ze nie bedzie az takich ciezarow jak rok temu. Troche meczace na dluzsza mete. Proponuje jakies bluesiki, hard rock, ale nie szatany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARCINO

 

Pałac w Warcinie jest jednym z piękniejszych zespołów pałacowo-parkowych w naszym kraju .W połowie XIX stulecia majątek Warcino stał się własnością rodziny Bismarków. Warcino przez lata było ulubionym miejscem wypoczynku i pracy Żelaznego Kanclerza. Na terenie parku pochowani są jego bliscy. Budynek pałacowy powstał w roku 1644, a w XVIII wieku został gruntownie przebudowany . Po zakończeniu działań wojennych obiekt został przejęty przez Dyrekcję Lasów Państwowych, która to założyła tam istniejące do dzisiaj Technikum Leśne. Opiece i staraniom leśników zawdzieńczać można dzisiejszy samego pałacu , jak i rozległego parku otaczającego Warcino. Mimo zmiany sposobu wykorzystania pałacu zachowało się wiele z jego atmosfery. Praktycznie nie zmieniona jest sala kominkowa z licznymi trofeami. Pięknie prezentuje się także naturalnej wielkości figura dzika , podarowana Bismarkowi na 70 urodziny.

http://www.wrotapomorza.pl/pl/kultura/zaby.../palace/warcino

 

pzdr

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLAN ZLOTU: JAK ZWYKLE JEST PROSTY. PRZYJEŻDŻAMY I DOBRZE SIĘ BAWIMY. Otwarcie jak co roku połączone będzie z festiwalem rockowym. W piątek dzień punk rockowy. NA scenie zagrają Wild Cats, Rover Reverb, Reaktor i znana miłośnikom tego garunku Parafraza. Sobota dzień matalowo, hardrockowy. Zagra pięć kapelek. Nazwy pierwszej (szatanów z Gdańska) nie pamiętam sorry, później zagra Resekcja, Magmen (ten sam co od zawsze gra u nas) i Deflower. Jeśli chodzi o atrakcje czysto motocyklowe. W sobotę koło południa parada. Jedziemy ulicami Kępic. Tam krótki przystanek, prezentacja maszyn i kilka konkurencji. Wracamy na teren zlotowiska i.... pokaz ratownictwa przedmedycznego, dalsze konkurencje, około 16-17 dla zainteresowanych wycieczka do pobliskiego Warcina, gdzie swój pałac miał Żelazny Kanclerz Otto von Bismarck. Jak jakieś pytanie pisać jeszcze. Odpowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...