Skocz do zawartości

V-max


Budzik-WGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Micek przeciez wkrecanie motoru na wysokie obroty to nic złego!!!! A jeszcze jak jest dobra maszynka to MOC trza czuc!!!!!!!!!! Takie jest przynajmniej moje zdanie!!!! :mrgreen:

 

Pozdro :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wypraszam sobie mowic o ludziach lubiecych wkrecac maszynki na wysokie obroty debilami :D

 

Pozdro :buttrock: :evil: :(

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek nie jestem debilem ze grece silnik auta i motoru na wysze obroty poprostu lubie czuc moc silnika i słyszec jego piekne brzmienie.

 

ja nie mówie o obrotach wysokich, tylko o maxymalnych, a to duża różnica, a w motocyklach takich jak etka możesz odkręcić manetke do końca i wtedy silnik pracuje na maxymalnych obrotach, a ja tego nie znosze, poprostu mi szkoda silnika, nie wiem jak tobie.. bo 120 km/h i więcej (górka) na 150 to jest już zażynanie silnika, zresztą tak jak napisał ukasz, etka demonem prędkości nie jest

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mu tu konkretnie o ETke.........

 

Koniec!!!! Ja wiem swoje Ty wiesz swoje!!!!! Ja Cie szanuje......i nic do Ciwebie nie mam.....kazdy ma poprostu inne zdanie!!!!

 

Pozdro :buttrock:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mu tu konkretnie o ETke.........

 

Koniec!!!! Ja wiem swoje Ty wiesz swoje!!!!! Ja Cie szanuje......i nic do Ciwebie nie mam.....kazdy ma poprostu inne zdanie!!!!

 

Pozdro :buttrock:

 

ja też do Ciebie nic nie mam i nie zamierzam się o to kłócić :evil:

 

zresztą nie sądze, że Wy jako motocykliści mielibyście serce żeby jechać swoim moto przy mantce odkręconej do końca :(

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze jazda na ecie 250 powyzej 130 jest glupota-ja przy 140 myslalem ze dolece na marsa.... dlatego wstawiam 17z do przodu :twisted: i wtedy powinna fajnie przyspieszac!

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze jazda na ecie 250 powyzej 130 jest glupota-ja przy 140 myslalem ze dolece na marsa.... dlatego wstawiam 17z do przodu :twisted: i wtedy powinna fajnie przyspieszac!

 

ja też jestem za lepszym przyśpieszeniem niż większym v-maxem

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zadaniem do 150 zmienienie zebatki bylo by troche kiepskim rozwiazaniem bo nieraz trzeba kawalek ruszyc poza miasto...... i trache tej predkosci sie przyda!!!! :twisted: A w 251 i 250 to bardzo dobre rozwiazanie moim zdaniem! :buttrock:

 

 

 

 

Pozdro :evil:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na swojej MZ251 jechałem 140km/h, ale tylko raz - jak ją sprawdzałem podczas kupna.Potem nie miałem okazji, bo jeździłem tylko niedaleko garażu - czekam na wakacje i pobyt u babki :]] tam będzie można pojeździć, bo nie mam prawka i tutaj w mieście sie boje.Przy 140km/h za miło ze stablinością nie jest, może jej się nie podoba i po prostu wychodzi się przejść w tym momencie :-) Ale co tam, pewnie jeszcze nie raz tak będę jeździł, będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...