Skocz do zawartości

Średzkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego


Zmucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem taką informację więc przekazuję dalej...

 

 

zapraszamy na średzkie rozpoczęcie sezonu motocyklowego w sobotę 21 marca 2009 .

 

Planujemy odwiedzić dzieciaki w Bninie, chcemy podczas spotkania na terenie Lok-u pozyskać środki na wspomniany dom dziecka – tak więc każdy „grosz”(ok 10 zł) rzucony

do puszki będzie mile widziany.

 

Poniżej przedstawiamy program naszego spotkania. Za pomoc w jego zorganizowaniu dziękuję średzkiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendzie Powiatowej Policji,

a w szczególności naszemu koledze motocykliście Konradowi Bartłomiejczakowi.

 

 

PLAN SPOTKANIA MOTOCYKLISTÓW ZE ŚRODY WLKP. I OKOLIC

 

Data: 21 marca 2009 roku (sobota), godz. 12.00

Miejsce: Środa Wlkp., ul. Strzelecka 23 - siedziba Ligi Obrony Kraju

 

Program:

 

11.30-12.00 przyjazd uczestników na miejsce spotkania

 

12.00-12.15 czas wolny dla uczestników (oczekujemy na „spóźnialskich” i witamy się)

 

12.15-12.30 przypomnienie podstawowych zasad wynikających z Prawa o ruchu drogowym dot. motocyklistów i motocykli - przedstawiciel średzkiej Policji

 

12.30-12.45 przedstawienie ogólne stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu średzkiego oraz omówienie zasad zachowania się na miejscu zdarzenia drogowego (wypadku lub kolizji) - przedstawiciel Policji

 

12.45-13.00 przypomnienie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy przed medycznej na miejscu wypadku drogowego - ratownicy medyczni

ze średzkiej Państwowej Straży Pożarnej

 

13.00-13.20 przedstawienie sprzętu będącego na wyposażeniu Policji (radarowy miernik prędkości, alko test i inne)

 

13.20-13.30 przygotowanie się uczestników do przejazdu ulicami Środy Wlkp.

 

13.30-13.45 przejazd ulicami Środy Wlkp.

 

13.45-14.15 wyjazd ze Środy Wlkp. do Bnina (Zaniemyśl-Łękno-Jeziory Wielkie-Błażejewko)

 

14.15-16.00 spotkanie z podopiecznymi Domu Dziecka w Kórniku-Bninie (wręczenie „upominków”)

 

16.00 rozjechanie się uczestników spotkania

 

Liczymy na dużą frekwencję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra robota! Mogłem zobaczyć na filmie moją poprzednią maszynę. Dojechałem niestety dopiero na otwarcie klubu (zachciało mi się przejażdzki z kumplami z Obornik). Pozdrowienia dla ludzi z Murowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...