Skocz do zawartości

ZIELONA GÓRA - LUBUSKIE


krzalex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja + 3 osoby jestesmy chetni :) tylko gdzie i kiedy.

 

NO NARESZCIE KTOŚ CHĘTNY. 41 ODWIEDZIN I ŻADNEGO POSTU. PROPONUJĘ JESZCZE POCZEKAĆ NA KILKA ZGŁOSZEŃ. KUPĄ RAŹNIEJ I WESELEJ. POZDRAWIAM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No nareszcie ktoś z miasta. Zielona Góra nie ma żadnego forum/podforum motocyklowego.

Ja latam cały czas od ponad miesiąca do niedzieli. Padło ładowanie, a serwis w ramach gwarancji mnie przyjmie dopiero w czwartek.

Na spotkanie jestem chętny jak najbardziej. Zawsze mogę pożyczyć motocykl od narzeczonej, czy mamy :)

 

ps. Rozkraczył mi się koło pogotowia. Nawet próbowałem zatrzymać jakiegoś motocyklistę, ale chyba pomyślał, że mu pokazuje, że jedno ze świateł mu nie świeci :P

 

Ja szukam również kogoś kto by polatał ze mną po lasach, w terenie, na ciężkich enduro, na uniwersalnych oponach (bo za crossem,z kostką, to ja sobie mogę polatać do pierwszego zakrętu :P )

Edytowane przez N3stor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!Wkoncu cos sie ruszylo:) Ja z checia tez posmigam ,dawajta znaka jakby cos bylo organizowane,a tak na marginesie to 04.04 jest rozpoczecie sezonu i swiecenie motorkow pod kosciolem na zaciszu.Start o 10.

Piszcie jak bedzie Wam wiadomo o jakis imprezach zblizajacych sie:)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no ja nocleg zarezerwuje sobie z kobietą , impreza 25.04 od 18 koncert

 

w wolsztynie jest jakas impreza parowozow jak co roku polaczona ze zlotem. w maju jeszcze w Lubsku Boxer robi party

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wolsztynie jak co roku są dni Wolsztyna festyn parada parowozów

 

tamtejsza grupa motocyklowa w tamtym roku tylko robiła paradę impra 1 dzień

 

zloty które organizował zenek umarły śmiercią naturalna

 

a ja 12 kwietnia wywinolem glebę i mam sezon z głowy (trosze sie połamałem)

wiec uważajcie na siebie;)

 

rok temu bylem w Koszęcinie na majówkę fajna impre zrobili polecam

 

01-03.05.2009 V Zlot ogólny "Road Runners Party Koszęcin 2009", ośrodek GOSIR w Koszęcinie k. Częstochowy. Organizator: Road Runners MC Chapter Zabrze, tel.: 0-601 300 451, www.zabrze.roadrunnersmc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...