Skocz do zawartości

Wild Star kupno


sarts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, ja ci powiem tak ...

Kupujac wildka kierowalem sie tym ze wyrwalem go za cene Draga 1100 i myslalem ze to taki sam prosty sprzet jak 650 :icon_mrgreen:

Jakie bylo moje zdziwienie jak przewertowalem temat o Wildkach :notworthy: i okazalo sie ze ma On 4 swiece :eek: Ale w sumie to jedyne zdziwko jakie mnie spotkalo :icon_mrgreen:

Poza tym ..... jest to sprzet praktycznie bezawaryjny a o wymianie czesci ze wzgledu na eksploatacje nie piszemy bo tego wymaga kazdy sprzet mechaniczny

Pasek, olej, klocki, przewody hamulcowe itp. rzeczy w kazdym motocyklu musisz zrobic i arowno mozesz robic to sam, jsli lubisz i potrafisz, lub oddajesz do serwisu.

Co do relingu .... jest mocowany oddzielnie nad blotnikiem i nie stanowi wyposazenia fabrycznego.

Mozna dokupic jeszcze i tylni :lalag:

Ale to juz oddzielny temat dotyczacy doposazania naszych motocykli :crossy: :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupujac wildka kierowalem sie tym ze wyrwalem go za cene Draga 1100"

I to jest również powód dla którego ja zacząłem się rozglądać za Wildkiem ,ceny Drag Starów delikatnie mówiąc są dość wysokie,cóż popularność robi swoje.

 

Sprawa jakby się trochę skomplikowała bo kolega devilcape ma już kupca ale zapewne jeszcze nie jeden sprzęt się trafi może nawet lepszy.

Edytowane przez Miran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wzrosły, bo u nas głównym źródłem motocykli są USA. A co wykonał od jesieni USD przypominać nie trzeba. Nieliczne rodzynki z krajowych salonów są wyceniane i tak troszkę wyżej niż "amerykańce".

 

Ja swojego RS'a kupiłem w cenie Majkelowej WS-ki, a była to już późna jesień (to co włożyłem później to już inna bajka). Tak więc można trafić motocykl za rozsądne pieniądze.

 

Udanych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak tak się poskładało że jestem już właścicielem Wild Stara i co tu dużo mówić jest wielki i piękny.

Sprzęt kupiony od kolegi devilcape i powiem że naprawdę żal mi się go zrobiło jak na niego patrzyłem jak się żegnał z motocyklem.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz możesz dokończyć czytać dział Wild/Road Star Company .Ale wszystkiego nie bierz sobie do serca.Gratuluję i do zobaczenia gdzieś na trasie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak tak się poskładało że jestem już właścicielem Wild Stara i co tu dużo mówić jest wielki i piękny.

Sprzęt kupiony od kolegi devilcape i powiem że naprawdę żal mi się go zrobiło jak na niego patrzyłem jak się żegnał z motocyklem.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i opinie.

 

Pozdrawiam

Sądzę że nie będziesz żałował wyboru :clap: ,ujeżdzając sprzęta na codzień lepiej zrozumiesz co niektórzy koledzy piszą na forum o naszych maszynach ,dlaczego wzyscy jesteśmy nimi tak zafascynowani mimo jak zauważyłeś drobnych nieraz problemów ,-tak to już jest z maszynami które żyją trochę własnym życiem ,jak z żywymi istotami ,czasem chorują :icon_mrgreen:

Do zobaczenia na trasce i na forum RS/WS Company :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...