Skocz do zawartości

Wild Star kupno


sarts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy prosze o odpowieź .Może ktoś z was oglądał wildka z Kamienicy Polskiej i coś nipokojącego tam zobaczył.Przyznam się że nie zabardzo się znam na tym modelku .Od 4lat dośadam dragstarka i poznałem to moto dosyć dokładnie.Będe wdzięczny.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest link do tej aukcji .Prosze napisz na co w tym modelu trzeba zwrócić uwage. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=568860861

 

 

Witam !

Szczególnych "fajerwerków" to nie widzę na tym moto.

Rocznik i przebieg mówi o 2400km rocznie , całkiem możliwe .

Pierwszy właściciel i serwis ,to ważne .

Coś wydechy przybrudzone ,ale bez dokładnych oględzin nie da się nic powiedzieć .

Szyba trochę dziwna jak na oryginał ,ale mogę się mylić.

 

Ale nie martw się ,ja kupowałem też trochę w ciemno i trafiłem w "dychę" !

Długo to trwało ale się opłaciło. Najlepiej jedź i pooglądaj . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry rocznik, realny przebieg, moto nie jeste oszpecone, podstawowe akcesoria założone... kupiony w salonie... trudno się doczepić. Jeśli nie chcesz ryzykować kupnem sprowadzanaego z USA, to chyba dobry wybór. Nic więcej nie napiszę, bo na żywo sprzęta nie widziałem/nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy akcesoryjne raczej z niższej półki - brak osłon termicznych widoczny, są zabrudzenia od przypalonych spodni. Szyba nie jest Silverado, ale to nie oznacza, że nie jest oryginalna Yamahy. Moto pozostawia jeszcze sporo przyjemności dozbrajania :) Ale najważniejsze rzeczy są. Udanego zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

piekny klasyczny, czarny kolor i biale szparunki. Co do wyposażenia to naprawde zacne przy tej cenie, nawet stalowe przewody na przodzie. Bedzie doskonale jak jeszcze dorzuci sakwy do tych stelazy. Tyle po zdjeciach mozna powiedziec...

 

Swietnie, ze kupiona w salonie, mozna sprawdzic w serwisie obsluge. Ciekawe, ze pierwszy wlasciciel a sprzedaje komis.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia kiepskiej jakosci, ale jak na rocznik i przebieg to cena jest OK. :buttrock:

Tu z forum kolega devilcare ( TAKI NICK CHYBA ) i 100% pewniak :crossy:

Kolego niezabardzo zrozumiałem tego co napisałeś .Czy devilcare ma jakiś motorek .Czy poprostu widział tamten

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devilcape jest z Wrocławia i miał [może jeszcze ma ] do sprzedania Wild Stara.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devilcape jest z Wrocławia i miał [może jeszcze ma ] do sprzedania Wild Stara.

 

Oooooo devilcape :notworthy:

I jeszcze ma, bo znowu wystawial :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

 

Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś Drag Stara 1100 godnego uwagi ale ceny dość wysokie.

I właśnie wypatrzyłem dwa bardzo piękne Wild Stary ,między innymi kolegi Devilcape.

Powiem tak za te pieniądze nie szczególnie lepszego Draga kupię.

Mam pytanie na ile trudniejszy w prowadzeniu jest Wildek ,jeśli idzie o masę to nie różni się tak bardzo od DragStara.

Na ile prawdziwe są pogłoski o słabych hamulcach i uciążliwej konserwacji pasa napędowego??

Nie wiem czy bać się tego motocykla czy nie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Road Starem już trzeci sezon.W ciągu dwóch poprzednich zrobiłem ponad 30 tys. km.Hamulce są ok,można trochę poprawić montując przewody w oplocie.Pas nie taki straszny,a jak czasem popiskuje to już taki jego urok.Jeśli chodzi o prowadzenie to różnicy wielkiej nie poczujesz.Więc nie bój się Wildka tylko kupuj.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa podstawowych napraw ,przeglądów i materiałów eksploatacyjnych?

Chodzi mi o np.łatwość wymiany oleju i filtra i oczywiście koszty tego wszystkiego i dostępność.

Zastanawiają mnie jakby dosyć niskie ceny Wild Starów tzn. w porównaniu do Drag Starów chyba popularność robi swoje a może coś innego.

 

Kurcze coraz bardziej mi się podoba sprzęt kolegi devilcape on mówi że się przesiada na turystyka.

Edytowane przez Miran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...