Skocz do zawartości

Stelaż do Gixa (kuferek)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

 

Potrzebuję stelaża pod kufer do gsxr600 (k3).

Wiem że taki element pasuje jak pięść do oka w przypadku takiego motocykla. Mam jednak taką konieczność.

Czy jest jakiś dedykowany do tego motocykla albo chociaż od innego który będzie pasować? (jakiś alu-rack czy coś)

 

Czy ktoś już wałkował taki temat?

 

Prosiłbym o pomoc bo sam nie mogłem nigdzie znaleźć info na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Z tego co widzę, to może być kłopot ze znalezieniem sposobu zamontowania kufra do Twojego motocykla

http://www.givi.co.uk/per_la_tua_moto.asp?...d=30206&lang=en

 

Najlepiej jednak dowiesz się chyba u kogoś kto się na tym dobrze zna.

Ja ostatnio kupowałem zestaw dla siebie tutaj:

http://www.motobagaz.pl/zestawy-do-suzuki-c-13.html

Proponuję do nich napisać. Do mojego też nie mieli w ofercie na stronie, ale kiedy napisałem bardzo szybko dostałem odpowiedź z oferta do mojego modelu. Wyjaśnili różnice pomiędzy dwoma stelażami o które pytałem przedstawili konkretne oferty.

Ponieważ spodobało mi się podejście do klienta a poza tym cena również była dość atrakcyjna zdecydowałem się na zakup. Tego samego dnia mailem złożyłem zamówienie a następnego dnia rano zameldował się kurier z przesyłką :smile:

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zrobić :clap:

Dlatego z czystym sumieniem polecam kontakt z tym sklepem i myślę, że jeżeli jest jakaś możliwość zamontowania kufra do Twojego motocykla, to pewnie podpowiedzą jak to zrobić :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...