Skocz do zawartości

21 marzec (sobota) WIOSNA


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kalendarzowa wiosna nadejdzie w tym roku w sobotę, i skoro pogoda robi się coraz przyjemniejsza, przyszła mi do głowy myśl żeby uczcić ten fakt, a zarazem integrować nasze Pilsko-Forumowe szeregi.

 

Pomyślałem o jakimś motocyklowym topieniu Marzanny itp.

Ostatecznie możemy utopić robaka w tequila,

a najlepiej jedno i drugie bo dzień jest coraz dłuższy :)

 

 

Napiszcie co o tym myślicie, i czy było by zainteresowanie ?

 

A może macie inne ciekawe pomysły?

 

 

Pozdrawiam

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedszkolu najpierw się podpalało a potem do Gwdy z mostu na Wyspie . :biggrin:

 

Jeżeli są jakieś " Topory" to je też utopimy :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondzinka jeszcze musi poczekac

 

Siemka

 

To chyba nie przeszkodzi topić Marzanny....

Będzie ubaw, im więcej tych zimnych suk utopimy tym lepiej.

 

 

PS: tak myślę o tych ekologach ............. nie ma ktoś starego tapczanu :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa świecka tradycja ........... podpalić tapczan, i z wiaduktu do rzeki :biggrin:

 

Oczywiście to żart :biggrin:

 

 

 

 

 

Przecież nie ma tapczanu!? :biggrin:

 

A wracając do tematu to słomę sobie załatwię, ubranko wypaśne, obiecałem synowi to będzię.

Ale reszta jakoś się nie udziela :rolleyes:

 

No tylko jeśli chodzi o :flesje: :flesje: :flesje: to znajduję orędowników :biggrin: :clap:

 

Pozdrawiam

 

Hary odstawiony w październiku dzisiaj dostał akumulator i odpalił za trzecim razem, jest super :crossy:

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, koniec żartów!

 

Gdzie zbiórka, jakiego dnia i o której godzinie? Jeśli będzie potrzebna pomoc animatorowi pomysłu (niestety - prócz przywileju, ma obowiązki) to proszę korzystać z moich skromnych sił i jeszcze skromniejszych środków :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, koniec żartów!

 

No to wstępny plan jest taki,

Zbieramy się (może być tradycyjne miejsce ) powiedzmy w samo południe, każdy kto może bierze Marzannę im dziwniejsza i śmieszniejsza tym lepiej.

Wywozimy je na wyspę, i po podpaleniu wywalamy z mostu.

 

Jeśli to możliwe to podpowiedzcie mi dodatkowe rytuały, tudzież inne atrakcje. "Animator pomysłu" nie ma zbyt dużego doświadczenia w organizacji imprez zbiorowych i liczy na pomoc wszystkich!!!

 

Dzisiaj pogrzebie w necie i może znajdę jeszcze jakiś zabobon.

 

Nowymi pomysłami natychmiast się z wami podzielę.

 

Stypa po Marzannie

 

Jesli chodzi o część wieczorną bez 2kółek to proponuje pub tequila, ponieważ jest dobrze znany, a Husarze z racji rezydowania w tym lokalu z pewnością zaklepią nam stoliki. :biggrin:

 

Pogoda jest drugorzędna, oby nie było śniegu i burzy to damy rade, jeżeli zaś będzie śnieg lub deszcz to znaczy że zaklęcia czyjeś były nie szczere i trzeba go też spalić. :icon_twisted:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja rozumiem ze z wyspy strzałka jak nas będzie policja ganiała zaśmiecanie do tekili ? :D 21 wyjezdzam na studia, dupa dupa dupa! zescie termin wybrali, zebrało sie na dzień wagarowicza :D

Edytowane przez samsung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...