Skocz do zawartości

Wykonanie ramy


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zbudować sobie customa. Problem w tym że mimo iż spawarkę załatwił bym na: SIEMA!. To obsługa sprawiła by pewien kłopot. Ile kosztowało by zlecenie komuś budowy samej ramy w pomorskim/wschodnim warmińsko-mazurskim. Projekt mogę zrobić tak na kartcę jak i w drewnie(1:1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie planuje 125 lub 250.

nie lepiej wykorzystac cos gotowego

albo przerobic jakies moto??

jaki masz piec???

mam duze mozliwosci sprzetowe i jestem dosc blisko

rzuc jakis czkic co to ma byc

:icon_question: Co do czegoś gotowego masz na myśli coś takiego? lub takiego?

:icon_question: Co do przeróbki - czemu nie żeby SHL,WSK lub Virago przerobić na prawdziwego choppera ze sztywną ramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakim piecu chcesz budowac???

 

 

MZ 250/Junak 300/Virago 125

 

albo ja czegoś nie rozumiem, albo kolega Zimbabwe chce trzy silniki włożyć :notworthy:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie 200 jak u ciebie ale MZ i Junak - 21KM, a Virago - 15KM dlatego się zastanawiam... Ale co do reszty-myślę że pójdę do warsztatu kolegi i przerobi mi pod moim okiem ramę WSK lub SHL. Resztę mógłbym robić we własnym zakresie. Powinno wyjść ok.8 tyś.zł

Edytowane przez Zimbabwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam. nie warto bawić się w takie małe, komunistyczne wynalazki. kup silnik jakiejś japonii za kilka stówek, chociażby Suzuki GS500 czy inny 2-cylindrowy. Na tym coś zbuduj i będzie wporzo sprzęt. Temat wałkowany w sąsiednim wątku pt."budowa własnego motocykla". Poczytaj tamtejsze wypowiedzi, wyrobisz sobie jakiś pogląd. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...