Skocz do zawartości

Od dzisiaj jest juz w garazu Honda Shadow VT750C2


Qsa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Po dlugich poszukiwaniach mam Japończyka :crossy: a raczej Japonkę z Francji (jak w temacie), silniczek i mechanika wg. mnie żyleta. Przebieg no cóż - 26.750 km. Niestety nad wygladem będę musiał popracować, bo to jednak prawie 11 letnia Pani i ubytki trochę są. Trochę trzeba odświeżyć i ubrać, bo tylko w bikin, a nawet toples. Ma tylko krawat na baku ;).

W tym roku pojeżdżę, a na zimę będę się poprawiać urodę.

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panie ZAJC

Francuzi bardzo dużo jeżdzą własnie moge coś powiedzieć na ten temat bo od 3 mies przebywam na delegacjii w Paryżu i co nieco widze a stan motocykli opłakany tak jak samochody ale nie mówie że wszystkie to złomy...

no Qsa niech dobrze jezdzi i lewa w górę

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Francuzi bardzo dużo jeżdzą ... a stan motocykli opłakany tak jak samochody ale nie mówie że wszystkie to złomy...

no Qsa niech dobrze jezdzi i lewa w górę

 

Tak co do Francuzów racja, chyba tylko Włosi traktują motocykle gorzej, dlatego trochę wątpię w przebieg. A propos przebiegu wczoraj byłem w sewisie samochodowym, przyjechał gość miał jakiś problen to akurat nie ważne. Mówił, że kupił kilkuletni samochód z przebiegiem coś 69.000 km, zrobił nim ponad 30.000 km. Po jego wyjściu znajomy serwisant mówi mi, że poprzedni właściciel przyjeżdżał do nich tym samochodem jak miał 112.000 km przebiegu. Ktoś cofnął licznik o ponad 40.000 km.

 

Mam taką nadzieję 7FIODOR, u mnie na razie śnieg, lód i mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...