Skocz do zawartości

Wymiana - zakup silnika w Kawie GPX600…czy się opłaca???


adek112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie, mam zamiar nabyć silnik do mojej Kawy Gpx600, sprzedający w ogłoszeniu pisze:

 

….„sprzedam silnik kawasaki gpx 600 [98r] stan bdb .-udokumentowany przebieg 14000 km.Na silnik udzielam gwarancji -po zamontowaniu w motocyklu nic nie będzie stukało i pukało, w czasie normalnej eksploatacji jeszcze długo posłuży . MOZLIWE SPRAWDZENIE PRZED ZAKUPEM-SILNIK JEST JESZCZE ZAMONTOWANY W MOTOCYKLU”

 

Niestety sprawdzić osobiście silnika (pod względem technicznym) nie mogę gdyż sprzedający…mieszka bagatela jakieś 300km od mojej miejscowości.

 

Proszę o podpowiedź czy warto się pchać w taki interes…mój moto co prawda jest z 1994 roku a silnik (z opisem j.w) z 1998 roku.

 

W moim silniku natomiast będzie trzeba wymienić prawdopodobnie łańcuszek wstępnego przeniesienia napędu, kosz sprzęgłowy (spory stukot jakby chrobotanie na niskich obrotach z prawej strony – bliżej środka silnika )

 

Dokładny opis uszkodzenia w moim silniku znajdziecie w poście:

 

18 Luty 2009, 17:35

„Kawasaki GPX 600C, rocznik 1994

Pytanie zbiorcze...proszę o w miarę wyczerpującą odpowiedź”

 

 

 

 

 

Silnik ma kosztować 1400zł (kompletny z gaźnikami)

- koszta transportu (kurier) wynoszą 120zł

 

Proszę o jak najszybszą odp. na forum lub mail:

 

[email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...