Skocz do zawartości

BMW R1100 S


duszolap
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Hmmm nie wiem czy wiesz Lit ale w Południowej Anglii sezon trwa 11-12 miesięcy. W styczniu czasem spada trochę śniegu, tak średnio 2 dni w roku raz na 4 lata :biggrin: Dodaj do tego fakt że takich motocykli raczej nie kupują lanserzy tylko motocykliści. I to w sumie tyle jeśli chodzi o "słuszny przebieg" czy nazwijmy rzecz po imieniu - prawdziwy przebieg. Dzięki Kylo - wiem co to jest korekta stanu licznika ale zdecydowałem nie bawić się w takie przewały, czas pokaże czy słusznie :bigrazz:

Dla równowagi dodam że zaletą tej Beemy jak i większości motocykli sprowadzonych z Anglii jest bardzo dobry stan techniczny, nie dlatego że angole jakoś szczególnie dbają a my nie (bo i z takimi dziwnymi opiniami się spotkałem) - po prostu nieporównywalna wręcz jakość dróg, inny klimat i znacznie zamożniejsze społeczeństwo (=właściwe serwisowanie).

 

Pozdrawiam

 

Ps. Mam już lampę i kierunkowskaz, montaż darmowy, czyli moto już w pełni sprawne. Chromowanie wydechów po kosztach (około 200 złotych)

Edytowane przez duszolap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świerzy

duszalop , sam sprzedaję swojego GSa na alledrogo i też podałem prawdziwy przebieg . Sam się zastanawiam czy dobrze postąpiłem . Sądząc po telefonach , mam wrażenie że ludzie zwyczajnie lubią być oszukiwani . To nic że motocykl chodzi jak talala , ważne by wartość cyferek na cyferblacie była mniejsza ...

W Polsce standardowo wszystkie motocykle mają między 30 a 50 tys .... mnie po prostu ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...