Skocz do zawartości

Zabiorą prawko za niepłacenie mandatów!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tia, generalnie wszystko (oprócz powyższego planowana likwidacja punktów) zmierza do bezkarności bogatych w dobrych, szybkich furach, oraz ostatecznemu pognębieniu reszty... Przecie takiemu to się tylko morda cieszy - wyskoczy z 2-3 tysięcy za każdym razem, i może zap...lać przez cały kraj 200 km/h, a co stać go a punktów ni ma. A człowiek ubogi lub w okolicach szeroko rozumianej średniej oczy pogubi od szukania budek z radarami, ech...

Coraz mniej podoba mi się kierunek w jakim podąża nasz kraj. Dobra, jak przystało na Polaka - ponarzekałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, generalnie wszystko (oprócz powyższego planowana likwidacja punktów) zmierza do bezkarności bogatych w dobrych, szybkich furach, oraz ostatecznemu pognębieniu reszty... Przecie takiemu to się tylko morda cieszy - wyskoczy z 2-3 tysięcy za każdym razem, i może zap...lać przez cały kraj 200 km/h, a co stać go a punktów ni ma. A człowiek ubogi lub w okolicach szeroko rozumianej średniej oczy pogubi od szukania budek z radarami, ech...

Coraz mniej podoba mi się kierunek w jakim podąża nasz kraj. Dobra, jak przystało na Polaka - ponarzekałem :wink:

no nie do końca chyba masz rację, bo wyskoczyć 1-2 razy na miesiąc z 3 tys. to może pestka dla bogatego, ale np. 10 razy po 3 tys. to już konkretna kwota, z którą im kto bogatszy tym bardziej bolesnie się będzie rozstawał, jesli dojdzie do tego mozliwość straty prawka za niepłacenie mandatów to może się niejeden zastanowi... dla mnie inna sprawa jest bardziej bolesna: mozliwa obecnośc radarów na kazdym skrzyzowaniu w każdym większym mieście :icon_evil: i co ciekawsze że za tym NIE PÓJDĄ żadne dodatkowe inwestycje w drogownictwo, bo dziurę budżetowa trzeba załatać i "...Polscy parlamentarzyści już dzielą ewentualne korzyści z wpływów z mandatów. Obiecują, że część pieniędzy trafi do samorządów..." gdzie oczywiście co wójt zrobi? napewno nie dołozy do budowy świateł przy przejściach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee ja sie na razie na 1 miesieczne zabranie lapie ;) podniesienie predkosci fajna wiadomosc, a to ze chca scigac ludzi ktorzy notorycznie zalegaja z mandatami czyli np mnie :) no coz jakos mnie to nie dotknelo bardzo i specjalnie nie dziwi.

 

 

holly shit wlasnie zauwazylem ze jakies ostrzezenie dostalem! Klaudiusz ....... a niech tam wybaczam ci ;) uzytkownik bez ostrzezenia to jak zolniez bez karabinu. :)

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaty niektórym do czasu obowiązywania przepisów zdążą się anulować lub komornik ściągnie z pensji bądź zwrotu podatku.

 

Fajnie że dadzą 20% bonifikaty przy opłacie w ciągu 7 dni :-) za to duży +

 

Ciekawe co na to Trybunał konstytucyjny ? Zabieranie prawa jazdy za nie płacenie mandatów.

 

Zamiast w fotoradary i wideo rejestratory powinni w drogi inwestować.

 

A co z kierowcami notorycznie powodującymi kolizje ?

 

Fajnie by było jak powstał by nowy tor w okolicach W-wy gdzie można by się wyszaleć, po co na ulicach ryzykować własnym życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym posłowie przegłosowali podniesienie dozwolonej prędkości na autostradach ze 130 do 140 km/h, a na dwujezdniowych drogach ekspresowych ze 110 km/h do 120 km/h.

Po złej jest i dobra wiadomość.

 

Ale mi łaska k..wa ich mać! Tyle mamy tych autostrad.... :banghead: A na ekspresowych, których też jest niewiele i tak ograniczenia będą stały... :rolleyes:

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...