Skocz do zawartości

Enduro - Lublin


gringo77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

napisz czy lecisz GSem, czy Huską? :bigrazz:

Pozdrawiam,

Kuba

 

Jak jedziecie na górę trzech krzyży i wąwozy to i ja jadę, byle pole było oborane bo się miękko ląduje na kartoflisku :icon_mrgreen:

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy zaglądają tu jacyś endurzyści z Lublina i okolic chętni na latanie off-roadowe?

:crossy:

 

Pozdrr.

Wojtek

Czasem zaglądają :wink: ale po śniegu na Metzelerach Tourance ndrd, choć chętnie bym pośmigał po lekkim błotku, na błotko głębsze dopiero mam zamiar coś zaadoptować, bo niestety ale Trampkiem wszędzie nie wjadę

 

Pozdr

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chętnie wybiorę się w pare motocykli na jakiś poligon albo coś w tym stylu w celu pośmigania po terenie. Trzeba tylko dostosować warunki do maszyn wszystkich chętnych i będzie ok.

Kolego Gringo widzę że jesteś posiadaczem R1200GS więc zapytam wstępnie, czy miałbyś ochotę wybrać się na tegoroczną edycję BMW GS MOTOCHALLENGE?? W 2008 impreza była bardzo udana a była to pierwsza tego typu impreza w Polsce także wydaje mi się że tegoroczna edycja powinna być jeszcze lepsza;) ale najpierw musimy poczekać do wiosny aby rozmawiać o konkretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam pokaże jak się turystykiem w terenie śmiga :icon_mrgreen:

 

Proponuję wiosną zrobić mała wyprawę do fortów Brzeskich :bigrazz:

Jak dla mnie kapitalne miejsce, teren średnio ciężki, ja sobie dałem w nim radę, nielicząc zakopania się na szczernisku, ew można pojechać fajna trasa dydaktyczną wzdłuż Bugu. Widoki kapitalne :biggrin: a hardkorowców zaprowadzę w specjalne miejsce :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam pokaże jak się turystykiem w terenie śmiga :icon_mrgreen:

 

Proponuję wiosną zrobić mała wyprawę do fortów Brzeskich :bigrazz:

Jak dla mnie kapitalne miejsce, teren średnio ciężki, ja sobie dałem w nim radę, nielicząc zakopania się na szczernisku, ew można pojechać fajna trasa dydaktyczną wzdłuż Bugu. Widoki kapitalne :biggrin: a hardkorowców zaprowadzę w specjalne miejsce :bigrazz:

 

 

Ot i ciekawe jak niby turystyczny motocykl radzi sobie w "średnio ciężkim" terenie?? Nie róbmy sobie jaj proszę, temat jest dobry bo w Lublinie nie słychać zbytnio o wypadach enduro a tu już padł pomysł jazdy turystykiem po terenach... sic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i ciekawe jak niby turystyczny motocykl radzi sobie w "średnio ciężkim" terenie?? Nie róbmy sobie jaj proszę, temat jest dobry bo w Lublinie nie słychać zbytnio o wypadach enduro a tu już padł pomysł jazdy turystykiem po terenach... sic!!

 

oj kolego, nie zrozumiałeś ironi do końca :bigrazz:

bardziej mi chodziło o to że jak ktoś chętny to mogę pokazać parę ciekawych miejsc w oklicy, jest tam coś dla turystów, lekki szuter a i jest błotko do pobablania się ( powinno Ci się spodobać :cool: ), dla każdego coś miłego ;]

 

A Acid toxic może sam powiedzieć że mimo turystycznej maszyny sobie dość dobrze radzę w terenie :icon_mrgreen: traktuje to jako zaprawę do przesiadki na AT :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: średnio-ciężkim? Nie zaświadczam! :] ale po polnej drodze i przez kałuże przejedzie :bigrazz: Aftys posiada tajemniczą, zadziwiającą umiejętność nie łamania owiewek przy wywrotkach i nadal się uśmiecha..(?). A tak na serio to: myślę, że na polne, błotniste drogi możecie się ustawiać razem z nami - czyli lubelskim oddziałem klubu TA (może Abarth da zdjęcia). Damy rade za GS'em i gs'em :] Na coś głębszego muszę zrobić XR. Pozdrawiam

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...